Pařník VRANOVSKÁ PLÁŽ

Jednou z neodmyslitelných součástí kempu Vranovská pláž je od roku 2013 unikátní hudební bar a kavárna na vodě jménem „Pařník“. Jde o původní loď, která v letech 1981–1992 sloužila na Vranovské přehradě jako přívoz přes Švýcarskou zátoku – dokud ji nenahradila Bílá lávka, dnešní symbol přehrady. Loď s původním názvem „Znojmo“ pak přes dvě desetiletí chátrala odložená pod svým nástupcem. Roku 2013 se lodi ujal znojemský podnikatel Mgr. Karel Podzimek a z vraku přívozu "Znojmo" stvořil originální kavárnu na vodě. V roce 2020 prošel Pařník kompletní rekonstrukcí a vyrostl navíc i do druhého patra. 

Hudební bar s kavárnou přímo na vodní hladině má stálé kotviště u Vranovské pláže. Summer Boat Music Bar Pařník nabízí širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů, také zde najdete občerstvení ve formě zmrzliny a dalších drobností. V letních měsících zde můžete příjemně relaxovat a díky zvýšené kapacitě nástavby se zde mohou konat nejrůznější akce, třeba firemní teambuildingy, rodinné oslavy či netradiční svatby.

Na Pařníku si také můžete zapůjčit paddleboardy. Paddleboarding je vodním aerobním sportem, kdy člověk pádluje dlouhým pádlem na prkně podobném surfu, většinou ve stoje. Zapojuje při tom rovnoměrně celé tělo a zlepšuje si svůj smysl pro rovnováhu i fyzickou kondici. 


Nabídka pro skupiny a svatby

Hledáte-li pro svůj firemní večírek či rodinnou oslavu originální a neotřelé místo, je Pařník tou pravou volbou. A právě pro svatby odstartovala v roce 2021 speciální nabídka Pařníku, nazvaná Svatby na vodě. Na webu www.svatbynavode.cz je možnost si svůj „den D“ objednat a nechat si na míru vše naplánovat, připravit a zorganizovat. 

Pařník VRANOVSKÁ PLÁŽ

kotviště u Vranovské pláže