Restaurace U Karličky VRANOVSKÁ PLÁŽ

V hlavní části Vranovské pláže, uprostřed ubytovacích kapacit, najdete příjemnou Restauraci & pizzerii U Karličky. Během letní sezóny si zde můžete dát dobrou pizzu, minutky, hotovky a také speciality z grilu či udírny. Zajít sem můžete z kempu i na snídaňovou nabídku, těstoviny a saláty nebo bezmasá jídla. Po celém dni stráveném turistikou, vyjížďkami po blízkém okolí nebo řáděním ve vodě, zde můžete odpočívat na terase při západu slunce a vychutnávat si třeba dobrou kávu nebo něco sladkého. Děti se přitom zabaví v dětském koutku v podobě prostorné pirátské lodi, která je součástí restaurace. 

Každý týden zde hraje živá hudba, ale také se zde pořádají zábavné večery např. se známým televizním pořadem Na Stojáka LIVE. Promítají se zde také celovečerní filmy v letním kině, a to několikrát do týdne. 


Nabídka pro skupiny

Prostory a umístění restaurace U Karličky jí předurčují ke konání zejména soukromých či firemních akcí. Uspořádat se zde dá velká svatba, rodinná oslava, firemní teambuilding či večírek. Využít se přitom může i velká venkovní terasa. Zajistí zde pro vaši akci kompletní servis, včetně ubytování v okolních penzionech, mobilheimech či chatách, cateringu i doprovodných hudebních a teambuildingových aktivit. Celková kapacita zde je až 180 míst k sezení.

Restaurace U Karličky VRANOVSKÁ PLÁŽ

Vranovská pláž
Štítary ev. č. 387
671 02 Štítary