Bakchus aktivity

Agentura Bakchus aktivity je zárukou, že se na Vranovské pláži (a nejen tam) nebudete nudit. V sezóně zde zajišťuje každodenní animační programy, sportovní i zážitkové akce a aktivity pro všechny věkové generace, provozuje Lanový park, obří vzduchové trampolíny a další nafukovací atrakce na vodě i na suchu, půjčovny nejrůznějších plavidel, kol a sportovních potřeb. Mimo hlavní letní sezónu profesionálně připravuje programy pro školní výlety i školy v přírodě, adaptační pobyty, firemní akce či teambuilding. A to na zemi, ve vodě i ve vzduchu. Pro zájemce zajistí i výuku vodních či zimních sportů se zkušeným instruktorem nebo adrenalinové zážitky. A na klíč připraví i poznávací výlet po Znojemsku...


Animační programy

Každý prázdninový den můžete na Vranovské pláži zažít nějaký aktivní, zábavní či dobrodružný program. Pro nejmenší je pod restaurací GAUDEO připraven velký dětský koutek, kde probíhají i výtvarné dílničky nebo třeba divadelní pohádky. Také je to skvělé herní zázemí v případě nepříznivého počasí. Většina aktivit je totiž venkovních a patří mezi ně i dovádění s vodníky a Sumcem Lechem – maskotem Vranovské přehrady, kejklířská či taneční vystoupení, dětské diskotéky i bublinové workshopy, společné opékání špekáčků s kytarami a čtením pohádek, ale také dobrodružné noční stezky odvahy s hledáním pokladu.

Pro dospělé jsou ve spolupráci s Holiday Park – Vranovská pláž a Restaurací U Karličky připraveny grilovací večery s živou hudbou, letní kino či oblíbená stand-up živá vystoupení Na stojáka! Ti odvážnější mohou zkusit adrenalinové zážitky, třeba dynamickou lanovou houpačku "swing jump" z visutého mostu přes Švýcarskou zátoku zvaného Bílá lávka...


Půjčovny

Přímo na Vranovské pláži můžete využít půjčovnu jízdních kol, elektrokol a koloběžek. Milovníkům vody je zde k dispozici půjčovna nejrůznějších plavidel – od kajaků, kánoí a veslic, přes paddleboardy a windsurfing (včetně výuky), až po elektrolodě. Oblíbená jsou také šlapadla a malá dětská šlapadýlka. Bakchus aktivity provozuje i půjčovnu sportovních potřeb, kde si můžete zapůjčit např. potápěčské ploutve a masku, neopren či plovací vestu, dětskou surfovací či plaveckou desku, nafukovací lehátko, ale také vybavení na míčové sporty (fotbal, volejbal, stolní tenis) či výlety do přírody (nordic-walkingové hole nebo dětská sedačka na kolo). 


Lanový park 

Lanový park v korunách vzrostlých stromů najdete ba Vranovské pláži hned před restaurací GAUDEO. Ve výšce 4–9 metrů nad zemí můžete ve dvou okruzích zdolat celkem 17 překážek se čtyřmi lanovkami. Systém sebejištění zvládnou osoby od 140 cm výšky zcela samostatně. Menší děti (již od 4 let) nebo ti, co si sami netroufnou, mohou zvolenou trasu projít za doprovodu kvalifikovaného instruktora. Součástí každé návštěvy lanového parku je prvotní podrobná instruktáž a zaškolení.


Nabídka pro školy, firmy, skupiny

Bakchus aktivity nabízí zajištění jednodenních i vícedenních programů, zaměřených na stmelování kolektivu, zážitkové a netradiční aktivity nebo sportovní zábavné zápolení. Většinou jde o outdoorové aktivity, ke kterým poskytuje krásná a čistá příroda Vranovska skvělé podmínky. Vždy připravuje program individuálně a na klíč každé skupině podle jejich preferencí. Pro školy, dětské tábory a zájezdy je v nabídce cenově zvýhodněné skupinové vstupné do Lanového parku Vranov. Firmám a velkým skupinám se nabízí možnost pronájmu celého Lanového parku s možností zorganizování dalšího doprovodného programu. Není ani problém zajistit týmové zážitky jako např. paintball, dračí lodě, strategické hry nebo cyklisticko-orientační expedice.


Agentura Bakchus aktivity je členem ZnojmoRegionu od roku 2024.

Bakchus aktivity, s.r.o.

Boženy Němcové 1799/6
669 02 Znojmo