Hotel Lahofer ZNOJMO

Vinařská společnost LAHOFER zprovoznila přímo ve starobylém centru města Znojma svůj vlastní hotel. Za historickou fasádou domu z přelomu 13. a 14. století se skrývá moderní design a vybavení zajišťující absolutní komfort 21. století. Nabízí celkem 32 lůžek v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích + v jednom čtyřlůžkovém apartmánu se dvěma samostatnými ložnicemi a společnou koupelnou. Hotel nabízí celkem 15 komfortních a prostorných pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, Wi-Fi připojením a minibarem. Jeden z hotelových pokojů je bezbariérový. 

Zdejší hotelová restaurace (kapacita 40 míst) nabízí ubytovaným hostům snídaně a na objednávku i další cateringové služby. Je možné v ní oddělit pro komornější akce či jednání samostatný salónek. Nabídku vinařského hotelu doplňuje velký a malý vinný sklep, lobby bar či letní venkovní zahrádka na uzavřeném nádvoří a samozřejmě také prodejní vinotéka s širokou nabídkou kvalitních vín. 

Pokud návštěvníci přijíždějí autem, ocení v centru města vlastní uzavřené parkoviště; pokud přijíždějí jako cyklisté, čeká je veškerý komfort hotelu s certifikátem Cyklisté vítáni. Pro ubytované hosty zde funguje úschovna kol a v letních měsících i dobíjecí stanice pro elektrokola a skútry. Kola je možné si za poplatek v hotelu i zapůjčit.


Nabídka pro skupiny

Hotel LAHOFER je připraven uspořádat jakékoli soukromé oslavy, rodinná výročí, přátelská či jiná setkání, menší svatby, ale i nekolikadenní firemní akce, teambuildingy a večírky – to vše v komorním hávu pro skupiny od 12 do 40 osob. K dispozici je salónek (20 míst), malý (12 míst) a velký (40 míst) sklep či venkovní zahrádka ve dvoře hotelu (cca 30 míst).

Na míru pro vás připraví doprovodný program podle vašich individuálních požadavků – od cateringu, přes řízenou degustaci vín se sommeliérem, cimbálovou i jinou muziku, či prohlídku Znojma s průvodcem, projížďku turistickým vláčkem nebo zážitkovým elektrobusem, návštěvu Enotéky znojemských vín, Znojemského městského pivovaru a další doprovodný program. Využít také můžete hotelovou audio a videotechniku.

Ve spolupráci se sesterským Vinařstvím LAHOFER však mohou být v nabídce doprovodných programů i outdoorové aktivity spojené především s vinařstvím přímo ve vinohradu anebo zážitkové akce v novém sídle Vinařství LAHOFER, architektonicky oceňované LAHOtéce v Dobšicích u Znojma.

Hotel Lahofer ZNOJMO

Veselá 149/13
669 02 Znojmo