Znojmáček ZNOJMO

Vyhlídkový elektrobus Znojmáček projíždí historické centrum Znojma a nabízí kromě poznávání města s profesionálním průvodcem i ochutnávky regionálních dobrot. Provozuje ho společnost REMO-Agency, s. r. o., která dále nabízí profesionální průvodcovský, turistický a dopravní servis.

V roce 2019 začal historickým centrem Znojma jezdit speciální vyhlídkový elektrobus v zeleno-bílých barvách jménem Znojmáček. Ekologické vozítko vás pobaví i poučí, ale také dá ochutnat z regionálních produktů Znojemska. V doprovodu profesionálního průvodce se tak pohodlně seznámíte s historií královského města a vychutnávat si přitom budete kromě čarokrásných výhledů např. domácí mošty a marmelády, sušené ovoce z místních sadů, čokoládu, ale i znojemské okurky. Programy i ochutnávky jsou samozřejmě přizpůsobeny jednotlivým cílovým skupinám, a tak v dětském programu nechybí zábavné úkoly a sladkosti, a v programu pro dospělé degustace místních vín či piva.

Běžné vyhlídkové jízdy v letních měsících mají pravidelný režim a nástupní místo u pivovarské brány v ulici Přemyslovců. Vždy je však nutná rezervace míst předem!


Nabídka pro skupiny

Znojmáček je však k dispozici celoročně, a to pro předem objednané skupiny. Navíc i s možností volby vlastní trasy a nástupního místa. Výklad během vyhlídkové jízdy může být přizpůsoben Vašemu zájmu, věku pasažérů či požadované trase. Využít můžete 2 vozy, každý pro 22 cestujících. V případě nepříznivého počasí je možné otevřené boky vyhlídkového elektrobusu zakrýt průhlednou plachtou. Jde tak o oblíbený cíl nejen školních výletů a letních dětských táborů, ale i doprovodný program pro kongresy a firemní akce či originální dopravu svatebčanů a účastníků oslav v historickém centru Znojma, kam je jinak vjezd omezen. 

REMO-Agency, s. r. o.

Růženy Svobodové 1408/106
66902 Znojmo