Muzeum Terra Technica CHVALOVICE-HATĚ

Od roku 2017 je návštěvnickým magnetem v areálu obřího nákupně-zábavního areálu Family City (dříve Excalibur City) na hraničním přechodu Chvalovice-Hatě také Muzeum Terra Technica. Představuje největší kolekci mechanických, elektrických a elektronických hudebních a zábavních přístrojů na světě!

Na své si v tomto obrovském muzeu hudby a zábavy, na ploše 8.500 m², přijdou všichni fanoušci pinballů a jukeboxů, ale i milovníci hudebních hvězd či filmových hvězd stříbrného plátna, komiksových superhrdinů, videoher i automobilových veteránů. Exponátů je zde více než 3.500 – všechny jsou funkční a některé z nich můžete dokonce sami vyzkoušet!

Jde o tzv. Time Travel Muzeum a cesta časem tu začíná rokem 1880. K vidění jsou zde kromě mnoha hudebních a zábavních přístrojů i unikátní automobily a veteráni, např. originální Batmobil z amerických filmů o Batmanovi anebo limuzína Chrysler, kterou vlastnil Stan Laurel – ten štíhlejší z populární dvojice černobílých komiků Laurel & Hardy. Nechybí zde ani obchůdek se suvenýry nebo stylově zařízený American Diner Bar a další retro prostory, které je možno využít pro soukromou oslavu či firemní párty. 


Nabídka pro školy

Speciální nabídka pro školní výpravy, tábory či dětské skupiny zahrnuje návštěvu Muzea Terra Technica s komentovanou prohlídkou za zvýhodněnou cenu, a to jak pro žáky, tak pro jejich dospělý doprovod.


Nabídka pro skupiny

Hledáte originální prostory pro svatbu či rodinnou oslavu anebo potřebuje vaše firma uspořádat výjezdní zasedání, odbornou konferenci či netradiční teambuilding? Pak je Muzeum Terra Technica tím pravím místem!

Kromě několika stylových barů přímo v expozici hudebních a zábavních přístrojů a vstupního American Diner Baru je zde totiž i velký konferenční sál o rozloze 260 m². Pokud se propojí se sousedním barem, získáte prostor až 300 m². Má kapacitu 200 osob a veškeré špičkové technické vybavení: 4k projektor a zvukový systém 7.1 Dolby Surround. Bez problémů vám zde zajistí občerstvení, americké či jiné tematické rauty až po catering pro ty nejnáročnější zákazníky.

Jistě oceníte možnost parkování zdarma přímo před Muzeem Terra Technica s kapacitou až 320 osobních automobilů! Anebo možnost ubytování v sousedním Jukebox Hotelu, který je stylovou připomínkou nejznámějších hudebních legend. 

Family City

Chvalovice-Hatě 183
669 02 Znojmo

Terra Technica CHVALOVICE-HATĚ

Hatě 194
669 02 Chvalovice-Hatě