Merlinův kemp CHVALOVICE-HATĚ

V prostoru bývalé česko-rakouské hraniční kontroly vyrostl po revoluci obrovský nákupní a zábavní komplex Excalibur City, který láká návštěvníky z obou stran hranice. Naleznete zde spoustu obchodů, restaurací, kaváren, kasin, wellness či salónů krásy. K největším lákadlům patří „time-travel muzeum“ Terra Technica, které je největší expozicí hudebních a zábavních přístrojů na světě. Rodiny s dětmi nejčastěji míří do Merlinova dětského světa (Merlin’s KinderWelt), kde najdou zábavu na zemi, ve vzduchu i ve vodě.

Hned vedle jednoho z největších zábavních center pro děti se můžete ubytovat v Merlinově kempu (Merlin´s Camp) – moderní mobilheimové vesničce s celkovou kapacitou až 140 osob. V klidném prostředí na okraji rozlehlého nákupního a zábavního centra Excalibur City je k dispozici 28 mobilheimů vždy pro 4–6 osob. Všechny jsou nově a moderně zařízené, mají oddělené ložnice, plně vybavenou kuchyňku, obývací a jídelní kout, samostatnou sprchu a toaletu, Wi-Fi a také klimatizaci s funkcí topení. Každý má také svou vlastní terasu.

Mezi jednotlivými domky jsou zelené plochy s posezením a bezpečná herní místa s prolézačkami pro menší děti. Nechybí ani prostor pro grilování či veřejné ohniště. Přiobjednat se dá i minigolf. Merlinův kemp je ideálním místem pro ubytování rodin s dětmi, ale i škol v přírodě. Ocení ho každý, kdo si chce užít zdejší obchodní i zábavní možnosti a přitom mít na dosah krásy českého i rakouského pohraničí.

Zážitky pro rodiny či školy zde zaručuje sousední Merlinův dětský svět s 200 atrakcemi venku i uvnitř a také nově vybudovaná minizoo Merlinova farma. Ta byla založena v roce 2022 na volném prostranství za celým zábavním areálem a cestou tam z Merlinova kempu lemují hravé panely pro děti s farmářskou tematikou. Starší děti přivítají návštěvu Muzea Terra Technica, kde najdou více než 3.500 funkčních hudebních a zábavních přístrojů, a to včetně unikátních aut a veteránů, videoher, komiksových superhrdinů či filmových hvězd. Celkovou ubytovací kapacitu lze také rozšířit ještě o možnost ubytování ve vedlejším moderním JukeBox Hotelu, který je stylově vybaven pro hudební fanoušky.


Nabídka pro školy

Merlinův kemp se může stát také ubytovací základnou pro školy v přírodě. Celková kapacita je 140 lůžek a k dispozici je 14 mobilheimů se 4 lůžky a dalších 14 se 6 lůžky. Na vyžádání zde jsou schopni zajistit snídaně či polopenzi. V nejtěsnější blízkosti pak bude jak zábava v Merlinově dětském světě či Muzeu Terra Technica, tak přírodní bludiště a Merlinova farma.

Excalibur City CHVALOVICE-HATĚ

Excalibur CIty, s. r. o.
Hatě 182
669 02 Chvalovice-Hatě

Merlin´s Camp CHVALOVICE-HATĚ

Hatě 194
669 02 Chvalovice-Hatě