Merlinův dětský svět CHVALOVICE-HATĚ

Jedním z největších dětských zábavních center v České republice je Merlinův dětský svět (Merlin´s KinderWelt) umístěný na hraničním přechodu Chvalovice-Hatě v srdci obchodního a zábavního areálu Excalibur City. Spojuje herní prvky na zemi, ve vzduchu, ve vodě a pod střechou, a to formou venkovních i interiérových atrakcí. Nechybí zde ani velké dopravní hřiště, lanové centrum či motokáry a celkem zde napočítáte více než 200 atrakcí, na kterých mohou řádit nejen děti, ale i jejich rodiče. Výběr atrakcí můžete zvolit podle věku dítěte: 1–5 let, 6–10 let a 10+ let, pro které jsou zde i adrenalinové, ale bezpečné zážitky. 

Celý areál je přístupný zdarma a jednotlivé atrakce fungují na žetony, tzv. Tokeny, které si zakoupíte v automatech či na recepci Merlin’s Kinderwelt. Využít je pak můžete i ke spuštění vybraných hudebních a zábavních přístrojů v sousedním Muzeu Terra Technica, které je největším svého druhu na světě. Novinkou je tu od roku 2022 minizoo Merlinova farma a nejen rodiny s dětmi ocení možnost ubytování v Merlin´s Camp – sousedním kempu nabízejícím komfortně vybavené mobilheimy pro 4 nebo 6 osob.


Nabídka pro školy

Speciálně pro školní i mimoškolní dětské skupiny zde zcela zdarma nabízejí zábavný program „Merlinovy hry“ určený zejména žákům 1. stupně ZŠ (minimální počet žáků je 25, maximální 150). Tak jako sportovci různých zemí světa soutěží na olympijských hrách, budou zde žáci měřit své síly a bojovat o medaile díky programu plnému pohybu a legrace. Pro školní výpravu jsou připraveny zábavné soutěžní disciplíny, zajímavé výhry i obědové menu v Merlinově bistru a žetony "Tokeny" na zdejší atrakce. A samozřejmě nebude chybět ani slavnostní vyhlášení vítězů a předání výher.

Druhou nabídkou pro školy a dětské skupiny je "Školní výlet" – jednodenní dopolední program v Merlinově dětském světě, jehož součástí je rovněž oběd zdarma v Merlinově bistru. I zde platí minimální počet 25 a maximální 150 dětí. Každé z nich obdrží 5 herních žetonů "Tokenů", které může hned využít na libovolnou atrakci, a zároveň získá i poukázku na další žetony pro příští návštěvu – třeba s rodiči...

Excalibur City CHVALOVICE-HATĚ

Excalibur CIty, s. r. o.
Hatě 182
669 02 Chvalovice-Hatě

Merlin´s KinderWelt CHVALOVICE-HATĚ

Hatě 183
669 02 Chvalovice-Hatě