Informační centrum HRUŠOVANSKA

Turistické informační centrum zastupující celkem 14 obcí Mikroregionu Hrušovansko: Božice, Borotice, Břežany, Čejkovice, Dyjákovice, Hevlín, Hrabětice, Hrušovany nad Jevišovkou, Jevišovka, Litobratřice, Mackovice, Pravice, Šanov a Velký Karlov. Jde o úrodnou oblast mezi Znojmem a Mikulovem plnou slunce a vína. Je protkána hustou sítí tras pro pěší i pro cyklisty a řada z nich je přeshraničních. Turistické informační centrum provozuje dobrovolný svazek obcí "Zájmové sdružení obcí Hrušovansko", které se podílí na regionálním rozvoji celé oblasti.

Malé sezónní infocentrum poskytuje informace o zajímavých turistických cílech z celé oblasti Mikroregionu Hrušovansko, ale i sousedních turistických oblastech Znojemsko, Mikulovsko či rakouských regionech Land um Laa a Retzer Land. Hrušovansko totiž leží uprostřed těchto významných turistických oblastí a je ideální přestupní stanicí na dosah kterékoli z nich.

Zdarma nabízí propagační materiály a mapy s obsahovou náplní odpovídají působnosti TIC. K prodeji jsou dostupné turistické vizitky, magnetky, pohlednice či odznak s motivy města Hrušovany nad Jevišovkou.

V provozu je však pouze od června do září a jen v pracovních dnech.

Informační centrum HRUŠOVANSKA

Nám. Míru 9
671 67 Hrušovany nad Jevišovkou