Informační centrum HEVLÍN

Přeshraniční informační centrum v Hevlíně zajišťuje servis pro návštěvníky i místní občany a informuje o dění na obou stranách česko-rakouské hranice. Nachází se v přízemní budově přímo v centru obce u zastávek linkových autobusů (bezbariérový přístup).

Můžete zde zakoupit turistické známky, vizitky, nálepky, pohlednice obce a zdarma je zde k dispozici také řada propagačních letků či map. Informace zde získáte o zajímavostech a památkách nejen v mikroregionu Hrušovansko a v rámci okresu Znojmo, ale i z blízkého lázeňského městečka Laa an der Thaya v Rakousku nebo jeho okolí. Informace zde poskytují jak v českém, tak i v německém, slovenském a ruském jazyce.

Návštěvníci infocentra zde mají možnost kopírovat a skenovat své dokumenty a také je zde zdarma přístup na internet na zdejším PC. Majitelům elektrokol poslouží nabíjecí stanice přímo před budovou infocentra. Hned vedle vchodu do infocentra je umístěn bankomat a defibrilátor (AED), v sousední budově prodejna potravin. Nově sídlí ve stejné budově jako infocentrum také pošta. Sezónně je tu k vidění i menší výstava.


Informační centrum HEVLÍN

Hevlín 491
671 69 Hevlín