Ubytování pro turisty v BOŽICÍCH

Vinařská obec Božice na Hrušovansku nabízí možnost krátkodobého turistického ubytování pro 11 osob ve svém vlastním objektu v blízkosti domova pro seniory a dětského hřiště. K dispozici jsou 2 samostatné pokoje (3 a 4 lůžka) se společným sociálním zařízením (2x WC, sprchový kout) a společnou kuchyňkou se základním vybavením. Dále je k dispozici 4lůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a s kuchyňskou linkou.

Zdejší ubytování ocení nejen cyklisté a turisté, ale i milovníci vína, kteří přijedou ochutnávat zdejší vinnou produkci. V obci i jejím okolí je rozeseto na 150 vinných sklepů. Vinařské akce pro veřejnost se konají v průběhu roku jak v Obecním sklepě z 18. století, tak ve sklepní uličce vinoucí se z Božic směrem na Borotice. Vinné sklepy jsou zde zahloubené do pískovcového svahu a o jejich obnovu a oživení se stará Družstvo božických vinařů.

Pro návštěvníky Božic se zde nabízí řada dalších zajímavostí: sportovní a rehabilitační centrum Relax s krytým bazénem se slanou vodu, saunou a soláriem, dále lesopark, mokřady, rybníky, naučná stezka, sportoviště s umělým povrchem aj.

Ubytování pro turisty v BOŽICÍCH

Božice 185
671 64 Božice