Hotel Happy Star**** HNANICE

V Hnanicích, doslova na prahu Národního parku Podyjí, a na půl cesty mezi Znojmem a rakouským Retzem, najdete příjemný hotel nabízející kromě kvalitního ubytování a gastronomie také prvotřídní wellness i vinařský, svatební či konferenční servis. Čtyřhvězdičkový Hotel Happy Star v Hnanicích je ideálním místem pro páry, rodiny i firmy. Užijete si zde rodinnou dovolenou – „kids friendly hotel“ se postará o děti jakéhokoliv věku, od těhotenského bříška až po pubertu. Páry zde nadchne privátní wellness s bazénem, masážemi, saunou i soláriem anebo noční aquaakce. A co teprve, když se rozhodnou využít svatební servis a v romantickém altánku v hotelové zahradě si zde řeknou své „Ano“... Wellness a relax nabídka je připravena pro dámskou jízdu i pro manažery, co potřebují dobít baterky. A zážitkový charakter budou mít i jakékoliv firemní akce od školení a kurzů až po teambuilding či vánoční večírek.

Komfortní i adrenalinové ubytování 

Pohodlí nabízejí 3 luxusní apartmány a 24 útulných pokojů, které od května 2021 doplní nově přistavené hotelové křídlo s dalšími 27 pokoji. Celková kapacita hotelu se tak navýší na 135 pevných lůžek celkem v 54 pokojích. Naprostou raritou je však speciální nabídka ubytování v bunkru z 2. světové války. Menší vojenský objekt čs. válečného opevnění v těsném sousedství hotelu byl totiž upraven pro dobrodruhy a milovníky adrenalinu, kteří si chtějí vyzkoušet autentickou atmosféru místa a zažít noc, na kterou se nezapomíná.

Zážitková gastronomie vonící vínem 

Zdejší restaurace pohostí 65 osob a nabídne zážitkovou regionální i mezinárodní gastronomii, rauty, svatební hostiny a catering i mimo hotel. Hotelová vinárna s kapacitou 45 osob nabízí např. oblíbenou „Hru na degustátory“ a vinný sklep pro 30 osob je krásným stylovým místem, kde chutná víno ze Znojemské vinařské podoblasti nejlépe. Hnanice ostatně patří k nejstarším vinařským obcím Znojemska a zdejší sklepní uličky jsou už po staletí zárukou velmi kvalitních vín. K dispozici pro hotelové hosty je také dobře zásobený bar anebo dvě letní zahrádky pro 40 osob a romantický altán uprostřed zeleně s venkovní kuchyní, grilem a prasopečem, s kapacitou až pro 50 osob. 

Servis pro firemní i společenské akce 

Hotel Happy Star je skvěle vybaven pro organizování jakýchkoli konferencí a kongresů, školení, firemních zasedání či teambuildingových akcí, stejně tak i akcí soukromých, jako jsou svatby či oslavy. K dispozici je velký konferenční sál pro 120 osob, dále velký salónek pro 100 osob a malý salónek s kapacitou 30 osob. Využít se samozřejmě dá i vinný sklep, vinárna či zahradní posezení. Uvedené prostory hotel Happy Star na přání promění ve stylové svatební zázemí, připraví pro rodinnou oslavu nebo třeba setkání absolventů po letech. Na klíč zajistí i doprovodný program, třeba příjezd svatebčanů nablýskaným veteránem... Svatební obřad je možné uspořádat přímo v hotelu – uvnitř anebo v příjemné zahradě s altánem.

Relax a wellness 

Nechte se také rozmazlovat v hotelovém wellness centru – v nabídce je krytý bazén s prosklenou vyhlídkou do krajiny, vířivka, parní kabina, finská sauna, infrasauna, hydromasážní vana, bylinná parní lázeň, masáže či kosmetické procedury nebo solárium. Novinkou je zde také menší přírodní biotop v zahradní části hotelu. Kdo hledá aktivnější vyžití, ocení zdejší bohaté sportovní vybavení: tenisový kurt, bowling, ruské kuželky, kulečník, stolní fotbal, šipky. V hotelu jsou také k zapůjčení kola a není problém zajistit i vyjížďky na koních.

 Členem ZnojmoRegionu od roku 2021.

Hotel Happy Star HNANICE

Hotel Happy Star, s. r. o.
Znojemská 111
669 02 Hnanice