Restaurace a penzion U Tesařů BÍTOV

Rodinný penzion s vyhlášenou restaurací U Tesařů najdete přímo v centru Bítova. Je propojen se sousedním, sesterským, Hasičským pivovarem Bítov.

Ve dvou protilehlých budovách nabízí kapacitu 35 lůžek celkem ve 14 pokojích. Ubytování je na výběr v 6 dvoulůžkových pokojích, 4 dvoulůžkových s přistýlkou, 2 dvoulůžkových se 2 přistýlkami, 1 jednolůžkovém pokoji a 1 jednolůžkovém pokoji s přistýlkou. Všechny pokoje mají vlastní koupelny a toalety. K dispozici je také uzamykatelné parkoviště, úschovna kol, menší zahradní posezení a venkovní dětské hřiště. Případně je možné využít i další ubytování v Chatách U Tesařů (vzdálené cca 2 km), které jsou umístěné přímo u vody v zátoce Vranovské přehrady v lokalitě Bítov-Horka.

Hned sousední budovu bývalé hasičské zbrojnice rodina Tesařových v roce 2015 proměnila v Hasičský pivovar Bítov. Vaří se zde Tesák, pivo ležáckého typu vyráběné klasickou českou technologií, které sbírá jedno odborné ocenění za druhým. Zdejší restaurace je proto pověstná právě pivními gastronomickými specialitami. Ochutnejte zdejší věhlasné pivní škvarky, nealkoholickou pivní limonádu vhodnou i pro děti anebo pivní džem.


Nabídka pro skupiny

Restauraci s kapacitou cca 50 míst je možné využít na rodinné oslavy, svatební hostinu či firemní akce. Pravidelně po celý rok se tu konají tematické gastro-víkendy. Další část prostoru tvoří kavárna a bar s celkovou kapacitou 30 míst. Zde si můžete vychutnat různé druhy kávy a vybrat z širokého sortimentu čerstvých cukrářských výrobků.

V jarních a letních měsících se před Restaurací U Tesařů a sousedním Hasičským pivovarem Bítov otevírají venkovní terasy s celkovou kapacitou 70 míst. Ve vybrané dny o prázdninách tu zní i živá hudba.

Penzion a restaurace U Tesařů BÍTOV

Bítov 101
671 10 Bítov