Penzion Alma ZNOJMO-POPICE

Rodinný penzion s malou ovčí farmou stojící na hranici Národního parku Podyjí nabízející klid a soukromí i odpočinek u vína, v sauně či v čisté přírodě. Penzion ALMA poskytuje ubytování v apartmánech s celkovou kapacitou 20 osob (17 lůžek + 3 přistýlky). K dispozici je 8 pokojů ve dvou sousedících budovách: 5x dvojlůžkový apartmán, 1x třílůžkový apartmán, 1x rodinný apartmán (2 dvojlůžkové pokoje). Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem, je vybaven ledničkou a TV. Samozřejmostí je Wi-Fi. Hostům se zde nabízí i společenská místnost, kuchyně, terasa, gril, venkovní posezení, udírna, ale i vinotéky s nabídkou místních kvalitních vín. Můžete se tu také nechat namasírovat nebo prohřát v klasické finské sauně. Pro sportovní vyžití je u penzionu prostor pro pétanque, badminton nebo míčové hry. Každá budova má svůj vlastní vjezd, uzavřené parkoviště a zamykatelnou kolárnu na uložení kol.

Cykloturistika i turistika mezi prosluněnými a úrodnými vinicemi nebo v sousedním Národním parku Podyjí je totiž zdejším hlavním lákadlem. A k tomu blízkost královského města Znojma – historického, turistického, kulturního, obchodního a dopravního centra regionu, i státních hranic s Rakouskem. Bonusem, který ocení příznivci agroturistiky, je zdejší malá ovčí farma. Milovníci vína zase přivítají možnost ochutnávek zdejší kvalitní vinařské produkce.


Nabídka pro skupiny

Pro menší firemní akce, jako je např. školení či teambuilding, anebo rodinné oslavy a svatby ve venkovském stylu, je možné využít prostory nedalekého Muzea Charlese Sealsfielda. Jde o rodný dům „moravského Karla Maye z Popic“, zdejšího rodáka, který jako cestovatel, novinář a spisovatel proslul svými romány z divokého západu. K dispozici je zde Společenský sál s kuchyňkou pro cca 50 osob a Galerie Stodola pro 40 osob. Upravený travnatý dvůr s venkovním pódiem je obehnaný kamennou zídkou a poskytuje tak soukromí pro rodinné oslavy či firemní akce. I zde je možnost ochutnat kvalitní vína místních vinařů.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2021.

Penzion Alma ZNOJMO-POPICE

Popice 93
669 02 Znojmo