Freeport Leisure CHVALOVICE-HATĚ

Nákupní turismus je světovým trendem posledních let a své místo má i na Znojemsku. Centrem značkových nákupů za jednoznačně nejvýhodnější ceny je od roku 2002 FREEPORT Fashion Outlet v Hatích na česko-rakouské státní hranici. FREEPORT je prvním outletovým centrem, které bylo v České republice otevřeno, a současně jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě. Leží v místě bývalého hraničního přechodu Chvalovice-Hatě, na transitně výhodné trase spojující Znojmo a Vídeň. 

Vybrat si zde pod jednou střechou můžete z více než 250 světových značek v 75 obchodech. Zastoupena je dámská, pánská i dětská móda, vybavení pro sport, aktivity a pobyt v přírodě, potřeby pro domácnost i restaurace, kavárny a další služby. FREEPORT prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 90 % nižší. Ještě výhodněji mohou nakupovat členové VIP klubu nebo držitelé speciálního VIP one-day-pasu, který nabízejí např. hotely v okolí svým ubytovaným hostům. Otevřeno je denně od 10 do 21 hod. a v průběhu roku se zde odehrává řada speciálních tematických a promo akcí. Tváří FREEPORTU je i Simona Krainová...

Vzhledem k umístění cca 10 km od Znojma je pravidelnou nákupní zastávkou jak místních, tak těch, co projíždějí dále do Rakouska na Vídeň. Stejně tak je místem častých nákupů našich rakouských sousedů. V jeho těsné blízkosti je rozsáhlý obchodně-zábavní areál Excalibur City s velkým dětským světem Merlin´s KinderWelt a unikátním Muzeem Terra Technica, luxusní Hotel Savannah, několik kasin, sportovní letiště aj., takže se zde bez problémů zabaví celá rodina po celý den.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2020.

Freeport Fashion Outlet CHVALOVICE-HATĚ

Freeport Leisure (Czech Republic), s. r. o.
Chvalovice-Hatě 196
669 02 Chvalovice-Hatě