Portál Znojemsko.INFO

On-line portál Znojemsko.info nabízí přehledné informace o turistických cílech, akcích, službách i trasách na Znojemsku. Provozuje ho marketingová agentura a grafické studio Bravissimo ze Znojma, která se zaměřuje na vinařský a turistický marketing v ČR i zahraničí.

Zajišťuje veškeré grafické práce, digitální a ofsetový tisk, tvorbu webových profilů na míru, ale i veletržní expozice a další komerční prezentace od návrhů log a corporatního designu, přes tvorbu firemních periodik, obalů a etiket, až po sestavování výročních zpráv či firemních propagačních materiálů. Přes 20 let se věnuje také event marketingu, zejména produkci a technickému zajištění kulturních akcí na klíč nebo organizaci a technickému zajištění kongresů a konferencí. Disponuje vlastní audiovizuální technikou i vybavením od pódií až po osvětlení.

Agentura provozuje turistický informační portál Znojemsko.info, a to jak formou tištěného regionálního katalogu, tak v podobě přehledného on-line portálu. Zde sdružuje informace o poskytovaných službách cestovního ruchu, zajímavostech a akcích v regionu, tipech na zajímavé výletní cíle nebo trasy. Najdete zde přehledy ubytovacích a stravovacích kapacit na Znojemsku nebo i městský kamerový systém. Portál i katalog mají přeshraniční dosah do sousedního Rakouska a jsou k dispozici v české, anglické a německé jazykové mutaci.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2017.

Agentura Bravissimo ZNOJMO

Luboš Vitanovský – Agentura Bravissimo
Václavské nám. 10/1
669 02 Znojmo