Agentura Bravissimo ZNOJMO

Bravissimo je profesionální marketingová agentura ze Znojma, která se zaměřuje zejména na vinařský a turistický marketing Znojemska v ČR i v zahraničí. Na klíč vám zajistí kompletní firemní prezentaci, včetně veletržních expozicí, trojrozměrných poutačů v terénu či mediálních kampaní v České republice i v zahraničí.

Její součástí je i vlastní grafické studio, které zajišťuje veškeré grafické práce, digitální a ofsetový tisk, tvorbu webových profilů na míru a mnoho dalšího – od návrhů log a korporátního designu, přes tvorbu firemních periodik, obalů a etiket, až po sestavování výročních zpráv či firemních propagačních materiálů. 

 Přes 20 let se věnuje také event marketingu, zejména produkci a technickému zajištění kulturních akcí na klíč nebo organizaci a technickému zajištění kongresů a konferencí. Disponuje vlastní audiovizuální technikou i vybavením od pódií až po osvětlení.

Agentura provozuje turistický informační portál Znojemsko.info, a to jak formou tištěného regionálního katalogu, tak v podobě přehledného on-line portálu. Zde sdružuje informace o poskytovaných službách cestovního ruchu Znojma a Znojemska, zajímavostech a akcích v regionu, tipech na zajímavé výletní cíle nebo trasy. Najdete zde přehledy ubytovacích a stravovacích kapacit, ale i městský kamerový systém. Portál i katalog mají přeshraniční dosah do sousedního Rakouska a jsou k dispozici v české, anglické a německé jazykové mutaci.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2017.

Agentura Bravissimo ZNOJMO

Luboš Vitanovský – Agentura Bravissimo
Václavské nám. 10/1
669 02 Znojmo