Pivovar Old Cock Beerhouse ZNOJMO

Pivovar Old Cock vybudovala společnost DANTON TRAVEL v půvabném prostředí na dosah historických památek v centru Znojma. Moderní výrobní provoz je stavebně zapuštěn do země a pohledově skryt v zatravněném terénu vkusně doplněném kamennými zídkami a prosklenými stěnami pivnice. Provoz zde byl zahájen v roce 2023 a počítá se v budoucnu i s rozšířením o ubytovací kapacity ve stylovém penzionu v sousední prvorepublikové vile.

Zakladatel pivovaru, pan Stanislav Hahn, si se svým příjmením označujícím v němčině "kohouta" dosyta vyhrál v názvu pivovaru, jeho logu, ale i na etiketách a názvech piv. Společně se sládkem Vojtěchem Mrkvičkou tu vaří pivo tak trochu po svém, ale hlavně srdcem a s úctou k řemeslu. Vaří, jak říkají, prostě "pivo, co vás klovne". V nabídce má pivovar jak klasické ležáky, tak mnoho zajímavých "kohoutích" speciálů s názvy, které jasně říkají, kdo je na zdejším dvorku pánem, např. 16o Kaše, 11o světlý ležák Vývar, světlá pšeničná 12o Kosa, letní 8o Brzda pro cyklisty, Skalp – 14o Indian Pale Ale, Kulka – 12o American Pale Ale. O adventu přijďte ochutnat mikulášské pivo – černý Koks, které můžete nadělit i těm, co zlobili. Dalším vánočním pivním speciálem v limitované edici je Boule – silné 22o pivo belgického typu pro opravdu šťastné Vánoce...

Součástí pivovarského Beerhousu je místo pro degustace uvnitř, ale i venku na prostorné zahrádce. Můžete zde posedět, popovídat si u pivka s přáteli, ale také nakoupit lahvové pivo nebo stylové "kohoutí" oblečení a dárky s logem pivovaru. 

Společnost DANTON TRAVEL, spol. s r. o., je současně provozovatelem i útulné kavárny a cukrárny U Mlsného kocoura v historickém centru Znojma.


Nabídka pro skupiny 

Old Cock Beerhouse myslí i na firemní akce či soukromé oslavy. Pro jakékoli předem objednané skupiny dospělých osob uspořádá zajímavé degustace nebo komentované prohlídky pivovaru. Je možné zde uskutečnit rodinné oslavy, setkání spolužáků po letech či menší firemní akce s občerstvením (nejen pivním). Kapacita posezení uvnitř je cca 30 osob, venkovní prostor pojme až 100 lidí. 

Old Cock Beerhouse

Na Valech 1560/15
669 02 Znojmo