Detail akce

01
ČERVENEC
2023

Zpátky v čase

celý den Loucký klášter Znojmo (48.8421697N, 16.0595364E)
Hudba a tanec
Historie
Sport a adrenalin
Folklór a tradice
Gastronomie
Akce pro děti
Vzdělávací a naučné akce
TOP akce
Film a foto
Trhy a shopping
Motorismus
Soutěže

Rodinná retro akce, která vás dostane zpátky v čase, ovládne první červencový den areál Louckého kláštera ve Znojmě. Jejím cílem je přimět děti odpoutat se od mobilních telefonů, tabletů, sociálních sítí a elektroniky vůbec, a nabídnout jim jinou kvalitní zábavu plnou osobních zážitků a sportovních aktivit. Čeká vás bohatý celodenní program pro všechny generace: soutěžní stanoviště, kde si starší připomenou a mladší vyzkouší retro hry, které se dřív hrály na každém volném plácku (např. skákání přes gumu, balónová nebo švihadlová školka aj.), vystoupení hudebních kapel pro mládež i pamětníky (např. Rednex. Kapitán Demo aj.), známé osobnosti jako hosté i soutěžící (např. Marek Vašut, Roman Skamene, Petr Švancara) a možná přijde i kouzelník...

Bohatý doprovodný program: retro kolotoče a houpačky, nafukovací atrakce, střelnice, ruské kolo, retro soutěže po celou dobu konání akce se spoustou dárků pro všechny věkové kategorie. Filmoví a pohádkoví maskoti s animačním programem, retro fotokoutek, ale i bublinková diskotéka pro děti.

Také se bude losovat tombola (hlavní výhrou zájezd) a vyhlašovat nejlepší retro kostým (odměna 10.000 Kč). Chybět nebude doprovodný sportovní program (fotbal, hokej, bojové sporty) a pestrá nabídka občerstvení.

Novinkou letošního festivalu je platba pomocí originálních Bonů, které připomenou éru Tuzexu. Bony si vyměníte na místě v kurzu 1 Bon = 10 Kč. Všechny ceny budou v tomto kurzu přepočteny. Můžete si tak zajít třeba na kolotoč za 2 Bony apod.

Na své si přijdou i fanoušci (a fanynky) automobilových pokladů socialistické éry, které budou k dispozici po celý den. K vidění bude i legendární auto KITT z amerického seriálu Knight Rider – první replika auta a jediná vlastnoručně podepsaná hercem Davidem Hasselhoffem v České republice!

https://www.zpatkyvcase.cz 

https://www.facebook.com/zpatkyvcase 

Zpátky v čase