Detail akce

17
ČERVEN
2023

Festival plný chutí – Miroslav

10:00 Miroslav (48.9466408N, 16.3138806E)
Víno
Pivo
Hudba a tanec
Kultura a umění
Technika a řemesla
Folklór a tradice
Gastronomie
Akce pro děti
Příroda
Vzdělávací a naučné akce
TOP akce
Vojáci a šermíři
Trhy a shopping
Soutěže

Zámecký park v Miroslavi se od 10 hod. promění v lákavou gastronomickou scénu a nabídne den plný výborného jídla a pití od regionálních výrobců a producentů i lákavý kulturní program. Chybět nebude gastro show, dětská zóna, šermířská vystoupení ani hudební kapely. Od 20 hod. pak na gastronomický program naváže večerní zábava. TOP akce roku se v Miroslavi koná pod záštitou a s podporou Jihomoravského kraje.

Těšte se na více jak 30 stánků s nejrůznějším občerstvením, a to nejen od regionálních producentů, ale i od renomovaných restaurací. Vinařský fond ČR se postará o reprezentativní výběr tuzemských vín a jejich degustace. Hvězdárna Brno přijede s obřími modely planet a zajímavým programem pro rodiny s dětmi. Ty se vyřádí i v řemeslných dílničkách, lukostřelbě anebo si mohou užít šermířská vystoupení.

Hlavní pódium v Letním kině Miroslav (hned vedle Miroslavského zámku v zámeckém parku) přivítá řadu hudebních kapel, z nichž nejzvučnějším jménem budou Support Lesbiens od 16 hod. nebo Schelinger Revival Ostrava od 11:30 hod. Od 20 hod. zde odstartuje večerní zábava s kapelou PoZemi.

https://miroslavskakultura.cz 

https://www.facebook.com/events/200098176141964 Festival plný chutí – Miroslav