Detail akce

01
ČERVEN
2024

Den dětí ve V´RUN OFF´ Parku

celý den Vranov nad Dyjí (48.8940728N, 15.8016361E)
Sport a adrenalin
Technika a řemesla
Akce pro děti
Příroda
Vzdělávací a naučné akce
Soutěže
TÉMA 2024: Vranovská přehrada 90 let

Přijďte oslavit svátek všech dětí první červnový den do rodinného areálu v přírodě jménem V´RUN OFF´ PARK. Najdete ho kousek nad známým Vranovským zámkem na okraji Vranova nad Dyjí. U příležitosti Dne dětí zde budou mít tento den všechny děti vstup zdarma!

Bývalý zámecký statek se v létě 2021 proměnil z opuštěné a zdevastované ruiny v rozlehlý zábavní areál pro celou rodinu. Na ploše 30.000 m2 nabízí nejrůznější herní aktivity nápaditě spojené s tématikou venkovského hospodářství. Smyslem areálu totiž není jen pohyb a zábava na čerstvém vzduchu, ale i ponaučení. Všechny stylové atrakce jsou inspirovány právě přírodou a životem na venkově. Děti si tu rozvíjejí motorické schopnosti a formou her poznávají základy mechaniky či fyzikální zákony.

Součástí areálu je i velké 3D bludiště v korunách stromů, vodní svět, kuličkový svět i stylové občerstvení. A tak zatímco Vaše děti řádí na dřevěných průlezkách, užívají si vodní atrakce, budují velkolepá díla v obřím pískovišti, závodí ve šlapacích kárách či rozvíjejí své motorické schopnosti a vědomosti o přírodě, Vy si zde můžete v klidu vychutnat kávu a domácí zákusky, a přitom si odpočinout při pohledu na krásnou vranovskou přírodu. 

https://www.vrunoffpark.cz 

https://www.facebook.com/vrunoffpark 


Den dětí ve V´RUN OFF´ Parku