Detail akce

24
ČERVENEC
2024

Letní výlet vlakem do Vídně

celý den Znojmo / Vídeň (48.8527717N, 16.0592767E)
Historie
Kultura a umění
Akce pro děti
Příroda
Vzdělávací a naučné akce
Zahraniční akce u sousedů v Rakousku

Každou prázdninovou středu se můžete vydat ze Znojma s českým průvodcem objevovat kouzlo Vídně, hlavního města sousedního Rakouska. Tam i zpět Vás doveze velmi komfortní vlak Rakouských státních drah ÖBB, který má mezi Znojmem a Vídní přímé spojení. Čeká Vás komentovaná prohlídka historického centra (cca 90 min.), po které si můžete až do večerního odjezdu vlaku individuálně užít Vídeň podle vlastních představ: návštěvou jedinečných muzeí a galerií, parků a zábavního centra Prater, anebo vyhlášených kaváren a restaurací. Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi.

V ceně zájezdu budete mít dopravu z/do Znojma pohodlným a klimatizovaným vlakem, po celou dobu služby certifikovaného průvodce, plánek historického centra Vídně, ale také slevový voucher na další letní programy společnosti Moravian Tours a bonus v podobě karty do Enotéky znojemských vín pro dospělé.

Tento program se koná každou prázdninovou středu (červenec a srpen 2024), vždy v čase 8:30–18:45 hod. Začátek programu je před budovou vlakového nádraží ve Znojmě.

REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ na https://www.moraviantours.cz/vinarske-zazitkove-programy/na-vylet-vlakem-do-vidne/ 

https://www.nadeci.cz 

https://www.moraviantours.cz 


Letní výlet vlakem do Vídně