Detail akce

10
SRPEN
2024

NA DECI... do Weinviertelu

celý den Znojmo a okolí (48.8563389N, 16.0456958E)
Víno
Příroda
Vzdělávací a naučné akce
Trhy a shopping
Motorismus
Zahraniční akce u sousedů v Rakousku

Každou prázdninovou sobotu (od 1. července do 31. srpna 2024) se můžete s agenturou Moravian Tours vydat do sousedního Rakouska a ochutnat vína pocházející ze severní oblasti Weinviertelu, která má mezi znalci a milovníky vín své nezastupitelné místo. Navštívíte 3 rodinná vinařství a ochutnáte zdejší tekuté poklady – vždy 12 vzorků. Vlajkovou lodí kraje je bezesporu veltlínské zelené (Grüner Vetliner DAC), ale za ochutnání určitě stojí i odrůdy Riesling, Chardonnay nebo Muskateller. Nakoupíte-li si během návštěvy sklípků přímo u vinařů lahve vína, máte možnost si je odvézt v minibusu zpět do Znojma (příp. až do hotelu).

V ceně zájezdu budete mít dopravu z/do Znojma pohodlným mikrobusem, návštěvu 3 rodinných vinařství s ochutnávkou 12 vzorků vín a možností nákupu vín přímo od vinaře, služby česky mluvícího průvodce po celou dobu výletu. Bonus navíc ve formě karty do Enotéky znojemských vín a slevový voucher na další letní programy společnosti Moravian Tours.

Tento program se koná každou prázdninovou sobotu (červenec a srpen 2024), vždy v čase 15:00–18:30 hod. Nástupní místo je na zastávce v ul. Přemyslovců v centru Znojma.

REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ na https://www.moraviantours.cz/vinarske-zazitkove-programy/na-deci-do-weinviertelu/ 

www.nadeci.cz 

www.moraviantours.cz 


NA DECI... do Weinviertelu