Detail akce

24
KVĚTEN
2024
26
KVĚTEN
2024

V´RUN OFF´ PARK se slevou

00:00 – konec 26.05. 00:00 Vranov nad Dyjí (48.8940728N, 15.8016361E)
Historie
Sport a adrenalin
Technika a řemesla
Akce pro děti
Příroda
Vzdělávací a naučné akce
Soutěže
TÉMA 2024: Vranovská přehrada 90 let

Také rodinný V´RUN OFF´ PARK ve Vranově nad Dyjí, umístěný jen kousek nad atraktivním barokním Vranovským zámkem, se přidává k zahájení projektu VRANOVSKÁ PŘEHRADA 90. U příležitosti 90. výročí dostavby Vodní nádrže Vranov – nejoblíbenější místo pro letní dovolenou u vody na Znojemsku – nabízí v uvedených dnech vstup se slevou 15 %.

Bývalý zámecký statek se v létě 2021 proměnil z opuštěné a zdevastované ruiny v rozlehlý zábavní areál pro celou rodinu. Na ploše 30.000 m2 nabízí nejrůznější herní aktivity nápaditě spojené s tématikou venkovského hospodářství. Smyslem areálu totiž není jen pohyb a zábava na čerstvém vzduchu, ale i ponaučení. Všechny stylové atrakce jsou inspirovány právě přírodou a životem na venkově. Děti si tu rozvíjejí motorické schopnosti a formou her poznávají základy mechaniky či fyzikální zákony.

Součástí areálu je i velké 3D bludiště v korunách stromů, vodní svět i stylové občerstvení. A tak zatímco Vaše děti řádí na dřevěných průlezkách, užívají si vodní atrakce, budují velkolepá díla v obřím pískovišti, závodí ve šlapacích kárách či rozvíjejí své motorické schopnosti a vědomosti o přírodě, Vy si zde můžete v klidu vychutnat kávu a domácí zákusky, a přitom si odpočinout při pohledu na krásnou vranovskou přírodu. 

https://www.vrunoffpark.cz 

https://www.facebook.com/vrunoffpark 


V´RUN OFF´ PARK se slevou