Detail akce

29
ZÁŘÍ
2023

Staň se farmářem!

celý den Merlinova farma, Chvalovice-Hatě (48.7670611N, 16.0567944E)
Akce pro děti
Příroda
Vzdělávací a naučné akce

Máš rád/a zvířátka a chtěl/a bys vědět, jak se o ně správně pečuje? Absolvuj kurz "Staň se farmářem!" na Merlinově farmě v Excalibur City. Po dobu 1 hodiny se budeš učit správně starat o zvířátka. Péče zahrnuje drobné pomocné a ošetřovatelské práce jako například: krmení, roznos sena do krmelců, doplňování vody, pomoc při čištění zvířat, ukázku dojení, čištění kopýtek, mazlení se zvířátky, hřebelcování a ostatní péči o zvířátka dle potřeby.

Po celou dobu se ti budou věnovat naši ošetřovatelé. Zvířátkům můžeš jako pamlsek přinést z domova ovoce a zeleninu (i čisté odřezky, natě apod.), ale nakrmit je smíš až se souhlasem farmáře.

Jako odměnu obdržíš Certifikát o absolvování minikurzu péče o zvířátka a Poukaz na 5 Tokenů (herních žetonů) zdarma do Merlinova dětského světa v hodnotě 125 Kč. Cena kurzu: 239 Kč.

S sebou si vezmi, vyšší nepromokavé boty (nejlépe holínky), oblečení dle aktuálního počasí, pokrývku hlavy (ochrana před sluncem, zimou či větrem) a pevné rukavice (nejlépe pracovní). Doporučujeme si přibalit také nepromokavou lehčí bundu či pláštěnku a papírové kapesníčky. Pití si vezmi vlastní, případně je možné zakoupit jej na místě.

Pomocnými farmáři se mohou stát děti ve věku od 5 do 15 let (v doprovodu alespoň jednoho dospělého, který za dítě po celou dobu zodpovídá.

V jednom termínu se bude o zvířátka starat max. 5 dětí! Kapacita kurzu je omezena! Rezervace a platba na místě! V případě nepříznivého počasí se kurz nekoná! Parkování je možné u muzea Terra Technica.

https://www.facebook.com/merlinskinderwelt 

https://www.merlinsfarm.cz 


Staň se farmářem!