ZnojmoRegion nabízí 2 nové WORKSHOPY

ZnojmoRegion pořádá další 2 workshopy pro pracovníky infocenter, hotelových recepcí, průvodce a všechny, kdo se profesně zabývají cestovním ruchem. V rámci seriálu vlastních odborných workshopů pro pracovníky v cestovním ruchu zve ZnojmoRegion na 2 nová témata, která se záměrně uskuteční ten samý den a na tom samém místě. Ve čtvrtek 12. prosince 2019 se od 9 do 13 hodin. můžete vzdělat jednak na Kurzu první pomoci, ale také se seznámit s hlavními turistickými tématy pro rok 2020, na které se bude ZnojmoRegion zaměřovat. Obě akce proběhnou ve Vodáckém centru Stará vodárna Znojmo (U Obří hlavy 3734/7, 669 02 Znojmo). V případě potřeby nabízí ZnojmoRegion společný transfer od vlakového/autobusového nádraží Znojmo do Staré vodárny a po skončení obou workshopů zpět na nádraží. Setkání není určené jen pracovníkům turistických informačních center, ale i průvodcům, pracovníkům na hotelových recepcích i v dalších službách cestovního ruchu a dalším lidem, kteří jsou v přímém kontaktu s návštěvníky turistické oblasti Znojemsko a Podyjí. CO VÁS ČEKÁ? 
Kurz první pomoci na klíč připravilo Vodácké centrum Znojmo, nový člen ZnojmoRegionu, a povede jej akreditovaný lektor s kvalifikací „člen první pomoci“, který je dle zákona 247/2000 oprávněn profesionálně předávat dovednosti z oblasti první pomoci formou zážitku. 
Hlavní turistická témata roku 2020 Vám představí tajemník ZnojmoRegionu a plánovaná je také vzájemná diskuse zejména o církevní turistice v regionu, významných výročích a aktuálních potřebách propagace v jednotlivých oblastech v průběhu roku 2020. CENA: 
Pro členy ZnojmoRegionu ZDARMA! ZnojmoRegion hradí účastnický poplatek v plné výši všem svým řádným členům a TIC na území obcí, které jsou členy ZnojmoRegionu. Těmto účastníkům tak nevzniká žádný náklad s výjimkou vlastní dopravy na místo konání. 
Účastnický poplatek pro subjekty, které nejsou členy spolku ZnojmoRegion, je 400,- Kč/osoba.
  Časový plán workshopu (orientační): 8:45–9:00 hod.     registrace  9:00–11:30 hod.     odborný workshop I. Kurz první pomoci 11:30–12:00 hod.     přestávka a občerstvení 12:00–13:00 hod.    odborný workshop II. Hlavní turistická témata roku 2020 Občerstvení zajištěno. Prosíme o potvrzení účasti a jmen zúčastněných osob nejpozději do úterý 10. 12. 2019 na uvedených kontaktech ZnojmoRegionu.