TOP akce 2022 – tištěný ČJ/NJ přehled

V rámci přeshraničního projektu "Kultura bez hranic" vydává destinační společnost ZnojmoRegion TOP AKCE 2022 na Znojemsku a v rakouské oblasti Weinviertel. Na pultech regionálních informačních center najdete od června 2022 nový praktický přehled nejvýznamnějších akcí pořádaných v průběhu roku 2022 v moravsko-rakouském pomezí.

Jako další ze série svých vlastních propagačních materiálů pro návštěvníky turistické oblasti Znojemsko a Podyjí jej vydala destinační společnost ZnojmoRegion. Spolupracovala na něm s regionální agenturou Weinviertel Tourismus, která zastupuje největší rakouskou vinařskou oblast Weinviertel v Dolním Rakousku. V rámci přeshraničního projektu se tak propojily dva sousední regiony, které po staletí spojuje nejen stejná historie a kultura, ale i tradiční vinařství.

Skládací česko-německý leták představuje několik desítek kulturních, gastronomických či vinařských akcí, které se letos uskuteční na Znojemsku a v severní části Dolního Rakouska, a to od června až do prosince. Nechybí ani informace o letošních novinkách, jako např. otevření významných památek po rozsáhlé rekonstrukci (zámek Uherčice, zámek Moravský Krumlov, Centrum Louka ve Znojmě) anebo tipy na turistické akce, které si můžete užít po celý rok (např. piknik a cyklopiknik ve Weinviertelu).

Tištěná verze je zdarma rozdávána v turistických informačních centrech v obou příhraničních oblastech. Skládací leták má ve složeném stavu velikost asi jako krabička od CD. Po rozložení jde o formát A3, z jedné strany s informacemi kompletně v češtině a z druhé strany v němčině.

On-line verze ke stažení a vytištění je dostupná níže jako přiložený dokument (pdf).

Jde přitom o další z aktivit v rámci přeshraničního projektu „Kultura bez hranic – TOP akce 2022“, na který získala destinační společnost ZnojmoRegion, z. s., dotaci z Fondu malých projektů v programu INTERREG V-A Rakousko–Česká republika. Více informací o tomto přeshraničním projektu naleznete ZDE.

Přílohy