SVÁTEČNÍ ZnojmoRegion 2022

Koncem listopadu se na pultech informačních center objeví nový praktický přehled lákající na adventní a vánoční nabídku turistické oblasti Znojemsko a Podyjí. Tento tradiční zimní propagační materiál opět vydává nezisková destinační společnost ZnojmoRegion.

Období od začátku adventu (27. 11. 2022) až do svátku Tří králů (6. 1. 2023) se představuje v přehledné podobě ve skládacím letáku o velikosti krabičky na CD/DVD, který po rozložení překvapí svým velkým formátem A2. Však je také sváteční nabídka regionu po dvou covidových letech opět velmi bohatá!

Kromě klasického a chronologicky řazeného kalendáře akcí z celého znojemského okresu, zde najdete informace o dlouhodobých nebo pravidelně se opakujících seriálech akcí, vánočních výstavách a expozicích, svátečních výletech za poznáním v doprovodu zkušeného průvodce, nebo také tipy na speciální nabídky služeb v ubytovacích a gastronomických provozech, ale i tipy na vánoční dárky od regionálních producentů nebo poskytovatelů služeb cestovního ruchu. Letošní obsahovou novinkou je také několik adventních akcí od našich nejbližších sousedů z rakouského příhraničí

Sváteční ZnojmoRegion si i letos můžete zdarma vyzvednout na kterémkoli informačním centru v regionu a také u všech členů a partnerů ZnojmoRegionu, kterými jsou, kromě řady měst a obcí, také významné památkové objekty a turistické cíle, vybraní vinaři a pivovary nebo podniky nabízející ubytovací či gastronomické služby. Je také dostupný on-line ke stažení a vytištění - níže v Přílohách ve formátu pdf.

Všechny akce (a i mnohé další, které se do termínu redakční uzávěrky tištěného letáku nestihly včas dostat) jsou však jednotlivě zapsány i do interaktivního Kalendáře akcí na tomto webu, kde můžete snadno a rychle vyhledávat podle termínů, názvů akce či interpretů, místa konání, ale i filtrovat podle tématu, které zajímá právě vás.

Tisková konference, na které byl letošní Sváteční ZnojmoRegion představen společně se Znojemským adventem a vánočními akcemi Jihomoravského muzea ve Znojmě, se konala v úterý 22. listopadu 2022 od 10:30 hod. ve znojemském Centru Louka. Prezentace ZnojmoRegionu je rovněž uvedena níže v Přílohách ve formátu pdf.

Přílohy