SVÁTEČNÍ ZnojmoRegion 2019

Po loňském úspěchu se i letos destinační společnost ZnojmoRegion rozhodla sestavit přehled adventních a vánočních akcí v turistické oblasti Znojemsko a Podyjí. Sváteční ZnojmoRegion 2019 je tak opět tematicky jednotnou propagací celého znojemského okresu na období od Adventu do svátku Tří králů.

Kromě klasického kulturního přehledu a tradičních vánočních výstav zde najdete i tipy na sportovní aktivity, poznávací výlety nebo nabídku speciálních svátečních služeb v hotelích, restauracích, vinařstvích a pivovarech. Nově přibyly i tipy na vánoční dárky s regionální tematikou. V takto ucelené formě jde o unikátní počin, který je praktickým pomocníkem při plánování výletů pro turisty i místní obyvatele. Jejich kroky přitom mohou vést bez rozdílu na Hrušovansko, Jevišovicko, Moravskokrumlovsko, Vranovsko i Znojemsko.

Cílem projektu je upozornit na atraktivní zimní nabídku regionu, který je ve veřejném povědomí znám spíše jako destinace vhodná pro vinařskou turistiku nebo letní dovolenou u vody. ZnojmoRegion tak chce záměrně posílit turistickou návštěvnost, která je v tomto období dlouhodobě nejslabší, ale také nabídnout sváteční atmosféru těm, kteří místo lyžování na horách dávají přednost mírné zimě v přívětivém a pohostinném kraji.

Bohatost sváteční nabídky v tomto jihomoravském regionu potvrzuje i fakt, že tištěný prospekt má po rozložení formát A2. Distribuován je však v praktické složené verzi o velikosti přibližně obalu na CD. K dispozici zdarma bude po 20. listopadu 2019 na regionálních infocentrech i u všech členů a partnerů ZnojmoRegionu. On-line verze  ke stažení je vyvěšena níže v přílohách.

Projekt Sváteční ZnojmoRegion 2019 bude představen na tiskové konferenci v pátek 15. listopadu 2019 od 9:30 hod. v Enotéce znojemských vín (Hradní ulice, Znojmo). Společně s ním se zástupci regionálních médií dozví také adventní a vánoční novinky jihomoravského muzea ve Znojmě, Města Znojma/Znojemské Besedy a seznámí se také s vinařskou nabídkou společnosti VINOTRH provozující nově vybudovanou Enotéku znojemských vín.

Přílohy