Hotel Premium**** ZNOJMO

Moderní Wellness & Wine hotel v severní části Znojma nabízí komfortní ubytování, špičkovou gastronomii i wellness, ale také kongresové zázemí pro firemní i soukromé akce. Čtyřhvězdičkový hotel v severní části Znojma prošel v roce 2017 rozsáhlou rekonstrukcí a nyní patří k designové ubytovací i gastronomické špičce.  Celková kapacita ubytování je zde 152 osob + možnost přistýlek pro dalších 13 osob. Vedle ubytování v pokojích Comfort jsou připraveny pokoje typu Premium a také pokoj s bezbariérovým přístupem pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou klimatizované.

Vyhlášená je hotelová restaurace. Zdejší vybraná gastronomie dbá na používání sezónních a regionálních potravin, a na své si tu přijdou i milovníci kvalitních vín. K dispozici je bar a hotelová restaurace á la carte s kapacitou 150 míst nebo vinný sklep U Krále Jana s krásnou cihlovou klenbou a kouzelnou atmosférou, který je nejstarší částí hotelu. V sezónně si můžete pochutnat na špičkových vínech i vybraných gastronomických specialitách také na příjemné venkovní zahrádce

Pro relaxační požitek je zde (nejen pro hotelové hosty) připraveno i moderní Wellness Centrum s krytým bazénem, vířivkou, parní saunou, vyhřívanou lavicí, masážemi, koupelemi, ozónovým boxem či rezonančním lůžkem (a také dobře zásobeným barem). Nově vybudovaný a rozšířený je zdejší Saunový svět zahrnující finskou saunu, infrasaunu, ochlazovací lázeň či odpočinkovou zónu se sluneční terasou. Nezbytnou součástí čtyřhvězdičkového hotelu je i vlastní Fitness Centrum s kardio-zónou, posilovnou a cyklo-trenažéry. 


Nabídka pro skupiny

V Premium Hotelu je možné celoročně pořádat kongresy, konference, firemní jednání a školení či oslavy větší i menší. Nově vybudovaný velký konferenční sál PREMIUM 1XL s kapacitou až 200 osob při divadelním uspořádání nebo 150 osob při školním uspořádání. Mobilními stěnami se však dá rozdělit na 3 samostatné prostory různých velikostí. Nejmenší „1S“ pro 10 osob, „1M“ pro cca 30 osob a „1L“ pro 50 osob. Dále jsou zde k dispozici salónky menší s komornější atmosférou: PREMIUM 2 pro cca 20 osob či PREMIUM 3 až pro 40 osob. Největším tahákem však zůstává velký křížový vinný sklep U Krále Jana, přímo pod hotelem z roku 1936 s kapacitou až 120 osob či hotelová restaurace až pro 150 osob.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2018.

Premium Hotel**** ZNOJMO

Pražská 2133/100
669 02 Znojmo