Nová tištěná PROPAGACE Znojemska a Podyjí

Každoročně vydává destinační společnost ZnojmoRegion novou, aktualizovanou, sérii propagačních materiálů. A jinak tomu není ani v roce 2022.

Ani letošní turistická sezóna není ochuzena o nové skládací prospekty plné praktických tipů na zážitky v turistické oblasti Znojemsko a Podyjí. Ty už pátým rokem vydává neziskový spolek ZnojmoRegion, který zastřešuje cestovní ruch této oblasti. Každoročně je obsah těchto skládaček vždy o něco bohatší a vždy odhaluje nějaké aktuální novinky. Návštěvníci Znojemska i místní občané tak v nich najdou opět o něco širší nabídku turistických cílů i kvalitních služeb cestovního ruchu z celého Znojemského okresu.

I letos čítá série 6 druhů skládacích letáků, které mají po rozložení formát A3. Jejich skladba a tematické zaměření přitom odpovídá tomu, co nejčastěji vyžadují turisté v informačních centrech nebo na recepcích hotelů a penzionů. Kromě praktické mapy s více než 80 tipy na výlety ve třech jazykových mutacích (čeština, angličtina a němčina), to jsou osvědčené tipy na zážitky pro rodiny s dětmi, tipy, kde si užít dobré jídlo, pivo a víno, ale také „Nejlepší dovolená“ představující praktický itinerář pro dovolenou ve všech částech Znojemského okresu – celkem až na 15 dní.

Vzhledem ke stále se zvětšujícímu zájmu, se opět zvýšil i náklad a vydáno bylo letos 100 tisíc kusů!  Letošní edice propagačních materiálů je rozdělena na dvě etapy - letní a podzimní. Finančně je jejich realizace podpořena z prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. 

Zdaleka přitom nejde o jediné oficiální propagační produkty Znojemska a Podyjí, které ZnojmoRegion zajišťuje. Velkou oblíbenost si získaly letní Turistické noviny; praktické využití má rozsáhlý Cykloprůvodce Znojemskem a Podyjím, který je navíc propojen s mobilní aplikací Na kole i pěšky; a řadu lákavých dárků, slev a bonusů nabízí turistům ubytovaným na Znojemsku už třetím rokem Turistická karta ZnojmoRegion+. K tomu je třeba připočítat i rozsáhlý on-line Kalendář akcí denně aktualizovaný na webu ZnojmoRegionu anebo tištěný přehled TOP akcí roku zahrnující nejen Znojemsko, ale i rakouské příhraničí.

Všechny uvedené nové propagační materiály Znojemska a Podyjí jsou v tištěné podobě zdarma k dispozici u všech členů a partnerů ZnojmoRegionu, ve všech regionálních informačních centrech, na významných turistických cílech, na recepcích vybraných ubytovacích zařízení, v pokladnách muzeí, památkových objektů či větších restaurací.

Ke stažení i vytištění jsou také on-line dostupné zde: