Laser Game Infinity ZNOJMO

Nejmodernější zábavní centrum pro Laser Game a virtuální realitu zabírá celé 2. patro obchodního domu Dyje, přímo v historickém centru města Znojma. Aréna byla navržena profesionály s jediným cílem, abyste se tu královsky bavili. Najdete zde spoustu originálních prvků, dobře navržených překážek a opravdu velký výběr hudby, kterou si navíc sami ke hře vyberete. Díky neustálému zlepšování a investicím do vývoje si drží status nejmodernější Laser Arény v Evropě, a má také řadu prvenství. Infinity aréna nabízí hned dva druhy moderní a bezpečné formy zábavy, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie – i pro děti už od cca 5 let. 

Tou první je Laser Game, týmová hra kombinující pobavení, pohyb i adrenalin. Až 12 hráčů najednou se tu na 20 minut promění ve střelce vybavené laserovou zbraní, oblečené do speciálních vest se senzory. Pohybují se a běhají ve tmě i husté mlze, překonávají nasvícené překážky a snaží se zasáhnout soupeře, aniž by byli sami terčem. To vše za hudebního doprovodu, který si hráči sami zvolí. Výběr hudebních motivů speciálně sestříhaných pro Laser Game je přitom největší se všech Arén  nechybí Star Wars, Matrix, Mortal Kombat, Rocky, James Bond a další kultovní melodie, ale ani retro edice z 80. let nebo vánoční speciál. Výhodou je, že oproti paintballu je zásah laserovým paprskem zcela bezbolestný, a navíc nezanechává žádné barevné stopy. Senzory na vestě přitom přenášejí informace o veškerých střeleckých aktivitách a počtu zásahů jednotlivých hráčů – výsledková listina je jednou z nejpodrobnějších vůbec.

Autentický adrenalinový prožitek – ovšem v absolutním bezpečí a minimem vlastního pohybu – může ve znojemské Infinity aréně zažít každý také díky nejkomplexnější virtuální realitě v České republice. Čeká vás např. zběsilá jízda na horské dráze, skok z mrakodrapu, procházka hororovým domem či nebezpečná jízda v závodních autech. Můžete se pustit do master zápasů se sportovními šampiony ze všech myslitelných sportovních odvětví anebo do vesmírné střílečky s mimozemšťany. Koho tolik nelákají adrenalinové zážitky anebo potřebuje zrelaxovat unavený mozek, ten ocení virtuální realitu např. v podmořských hlubinách anebo virtuální účast na oblíbené pop-rockové show.


Nabídka pro skupiny

Do INFINITY arény se chodí bavit nejen party kamarádů a rodinné klany, ale i školní výpravy, letní dětské tábory anebo firemní týmy, které si tak zpestřují např. teambuildingové akce nebo vánoční večírek. Vždyť kde jinde můžete "beztrestně" zastřelit svého šéfa nebo si s klidem jen tak "na sucho" vyzkoušet adrenalinový zážitek? Originální atmosféru tu může mít i rozlučka se svobodou anebo seznámení příbuzných před svatbou. Nezapomenutelné jsou zde narozeninové oslavy. K dispozici je zde také prostorný bar s občerstvením. 

Pro pořádný teambuilding nebo firemní večírek cca do 30 osob je zde dobře vybavený bar s dostatkem alkoholických, míchaných i osvěžujících nápojů a dost prostoru pro přátelské soutěžení a společnou zábavu. Pro skupiny zde zorganizují turnaj i zajistí catering přesně podle Vašich požadavků. Na jednom místě se zde nabízí jak Laser Game aréna, Virtualizéry, HTC VIVE, závodní křesla s Oculus rift, Air hockey či Playstation 4, tak pohodlné posezení s barem. Prostory jsou vybaveny reprosoustavami a televizí, jsou zde k dispozici i šatny a rychlá Wi-Fi. Výhodou je možnost uzavřené společnosti v celých prostorách arény.


Členem ZnojmoRegionu od roku 2019.

Laser Game INFINITY Znojmo

Obroková 93 /16
669 02 Znojmo