Kofi-Kofi ZNOJMO

Na začátku byla vize prodávat v ulicích kávu a zlepšit lidem den. Vypadalo to velmi jednoduše, ale ukázalo se, že stvořit nezávisle fungující a plně pojízdné zařízení, které vyhoví všem předpisům, bude trochu oříšek. Nadšení a společný plán „s úsměvem přivítat zákazníky tou nejlepší kávou“ se stal v roce 2011 skutečností. Do ulic Brna vyjel první KofiTruck. A od prvního prototypu se vypracoval až na největší síť mobilních kaváren v České republice. V roce 2012 se otevřely franšízy v Praze a v Olomouci, o rok později i v Plzni.

Ve Znojmě se první cyklo-kavárna objevila roku 2017 u hlavního vlakového nádraží. O dva roky později se odtud přestěhovala přímo do srdce Znojma, na pěší zónu do ulice Obroková, hned naproti Radniční věži. Druhým kávovým místem se stal také v roce 2019 areál Louckého kláštera na jižním předměstí Znojma-Louka. V létě 2022 se ve Znojmě objevilo třetí místo, kde Vám s úsměvem nabídnou tu nejlepší kávu: v ulici Tyršova v areálu bývalého Kellerova mlýna, nadohled stadionu a Sportovní haly.

Společnost také rozšířila svou nabídku o kávový catering a marketingové akce pro zákazníky. Zapojuje se do charitativních akcí a zaměřuje se i na ekologii – kelímky, víčka i brčka jsou vyrobena ze 100% obnovitelných přírodních zdrojů a jsou dokonce kompostovatelná. Pro své věrné zákazníky spustila věrnostní program i e-shop, pořádá KofiSrazy a vydává i KofiNoviny...

Zlatým pravidlem Kofi-Kofi je heslo „káva s úsměvem“. Nabízí nejen různé druhy horké kávy, ale i letní osvěžující varianty Ice Kofi, Frappe či Expresso Tonic. Děti potěší Horká čokoláda nebo Milk Shake a v nabídce je i Ice Tea nebo Matcha Ice Tea. Oblíbené jsou také různé příchutě a své zákazníky má i možnost nahradit kravské mléko sójovým nebo ovesným.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2021.

Kofi-Kofi ZNOJMO

Obroková 11
669 02 Znojmo