Hotel Lechowitz LECHOVICE

Příjemný hotel rodinného typu s vinařským zaměřením najdete v klidném prostředí obce Lechovice nedaleko Znojma. Nabízí i zázemí pro firemní, soukromé nebo rodinné akce do 50 osob.

Na hlavní trase z Brna do Znojma leží Lechovice, známá vinařská obec, a v jejím centru pak rodinný Hotel LECHOWITZ. Od roku 2023 v něm společnost KPC Facility, s.r.o. z Brna nabízí jak moderní a komfortní ubytování, tak dostatek místa pro klid v soukromí, odpočinek v terasové zahradě, ale i příležitost užít si posezení s přáteli, rodinou, kolegy nebo obchodními partnery u sklenky dobrého vína v tradičním jihomoravském sklípku.

Hotel nabízí nové stylově zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, případně rodinné apartmány s kuchyňskou linkou. Všechny jednotky jsou nadstandardně vybaveny, disponují samostatnými koupelnami a poskytují příjemné ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Celková kapacita hotelu je 30 osob. Každé ráno se podávají bohaté snídaně, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování. Hosté mají k dispozici využití venkovní sauny s ochlazovací sprchou, možnost uskladnění a možnost zapůjčení horských kol. Parkování je v uzavřeném areálu hotelu.

Lechovice jsou ideálním výchozím bodem pro výlety autem, na kole nebo i pěšky. Můžete tak pohodlně poznávat okolní památky, kochat se přírodou nebo si projet vinařské stezky. Na dosah budete mít jak město Znojmo s řadou historických památek a největším městským podzemím v ČR, tak např. golfový areál v Těšeticích, národní park Podyjí a jeho parádní vyhlídky na meandry řeky Dyje, zámek Moravský Krumlov se Slovanskou epopejí Alfonse Muchy nebo sklepní uličky věhlasných vinařských obcí. V dosahu je také oblíbená rekreační oblast Vranovské přehrady se známým barokním zámkem ve Vranově nad Dyjí anebo lázeňské městečko Laa an der Thaya v nedalekém Rakousku. 

Nabídka pro skupiny

Ať už plánujete firemní školení, poradu, večírek nebo soukromé a rodinné oslavy, budete se zde cítiti skvěle. Zajistí tu pro vás výborné jídlo i pití, reprodukovanou nebo živou hudbu, pohodlné nocování ve zdejších pokojích a apartmánech celkově pro 30 osob, příjemné posezení a prostor na tanec, ale i řízenou degustaci vín. V rámci pořádání různorodých akcí jsou na výběr vína od místních vinařů, uzené klobásy a různé druhy masa ze zdejší udírny, domácí paštiky a marmelády, sýry, maso a masné výrobky od farmářů z okolí a  také sezónní ovoce a zeleninu od lokálních dodavatelů. 

Sami si navíc vyberete, kde se chcete se svými přáteli či kolegy bavit. K dispozici je restauraci pro 30 lidí, vinárna pro 20 lidí, vinný sklep pro 50 lidí a otevřená venkovní zahradní terasa s posezením rovněž pro cca 50 lidí. Vše se nachází v uzavřeném areálu s řadou oddělených zákoutí. Rádi Vám zde pomůžou se zajištěním, organizací a pořádáním Vaší akce či oslavy jakéhokoliv druhu.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2022.

Hotel Lechowitz LECHOVICE

Lechovice 56
671 63 Lechovice