CORONA speciál ZnojmoRegionu

Kam můžete a nemůžete, jaké služby stále fungují, výlety "mimo davy", virtuální prohlídky, on-line edukační materiály pro děti a další... Kompletní přehled turistických aktualit v době rouškové na Znojemsku a Podyjí! Kdy OTEVÍRAJÍ památky, infocentra a další turistické cíle Aktuální přehled co, kdy a kde se na Znojemsku a v Podyjí opět otevírá veřejnosti, kde získat turistické informace i služby a kam se vypravit na bezpečné výlety.
Aktuální verze ZDE. Kdy otevírají TIC?
Aktuální přehled termínů otevření jednotlivých informačních center v regionu i s jejich kontakty najdete právě na našich stránkách.
Aktuální verze ZDE. VIRTUÁLNÍ prohlídky TOP cílů regionu
Pojďte nahlédnout do památek a zajímavých turistických cílů, které jsou v době pandemie coronaviru veřejnosti nepřístupné. Představujeme přehled virtuálních prohlídek, panoramatických kamer a detailních 3D modelů z turistické oblasti Znojemsko a Podyjí, které jsou v současné době zdarma k mání. Kochejte se – stojí to za to! 
Aktuální verze ZDE. Zábava a poučení ON-LINE pro malé i velké
Nudíte se doma? S naším přehledem zábavných a vzdělávacích materiálů, které jsou zdarma k dispozici on-line, už určitě nebudete! Pomohou Vám doma zahnat dlouhou chvíli a dětem zpříjemní domácí výuku. Těšte se na vědomostní kvízy, seriály, pracovní listy, omalovánky, filmové pohádky, zajímavé dokumenty nebo cestovatelské reportáže a vlastivědné seriály České televize.
Aktuální verze ZDE. Rodinné výlety MIMO DAVY vhodné pro DĚTI
Coronavirus uzavřel školy i školky a spousta rodičů řeší, kam vyrazit na výlet „mimo davy“ nebo kde bezpečně zabavit své děti. Přinášíme Vám přehled míst, kde byste neměli potkat více lidí najednou, a přitom se vyvětráte na čerstvém vzduchu a vyřádíte celá rodina. Vždy a všude, prosím, dodržujte aktuálně platné bezpečnostní pokyny a buďte ohleduplní ke svému okolí.
Aktuální verze ZDE. Výlety MIMO DAVY s chutnou odměnou
Hledáte tipy na výlety, kde nepotkáte davy turistů a můžete je i v době pandemie spojit s gastronomickým, pivním či vinařským zážitkem? Nabízíme Vám naše tipy v turistické oblasti Znojemsko a Podyjí, která má stále co nabídnout. Vydejte se na výlet pěšky, s kočárkem, na kole, koloběžce nebo v lodi. Vždy však, prosím, dodržujte aktuálně platné bezpečnostní pokyny a buďte ohleduplní ke svému okolí. 
Aktuální verze ZDE. Stále fungující SLUŽBY cestovního ruchu 
Že některé služby cestovního ruchu na Znojemsku a v Podyjí v této „době rouškové“ ještě stále žijí, se můžete přesvědčit v našem aktuálním přehledu. Půjčte si loď a splujte řeku Dyji, občerstvěte se ve "výdejních okýnkách", objednejte si pivo nebo víno a nechte si ho doručit až domů - záleží je na Vás, čemu dáte přednost...
Aktuální verze ZDE. Uzavřené PAMÁTKY A HRANICE 
Přinášíme Vám přehled turistických cílů v regionu, kde je nyní pro veřejnost vstup uzavřen. A to včetně informací o hraničních přechodech, kde se dá nebo naopak nedá přejít česko-rakouská státní hranice. 
Aktuální verze ZDE. OPATŘENÍ PRO ČLENY ZnojmoRegionu 
Seznam opatření, která destinační společnost ZnojmoRegion připravila pro své řádné členy na zmírnění dopadů vládních restrikcí během pandemie COVID-19. 
Aktuální verze ZDE.