CESTOVNÍ RUCH - Odborné akce XI-XII 2019

I v listopadu a prosinci se můžete účastnit řady zajímavých odborných akcí a vzdělávacích workshopů týkajících se cestovního ruchu. Zde je jejich aktuální přehled... Konference DOTCOMHOTEL
19.–21. 11. 2019, Hotel Ambassador Zlatá husa Praha

V Praze se odehraje další ročník oblíbené konference věnované problematice e-commerce a Revenue Managementu v segmentu hospitality. Víc než sto hoteliérů a zástupců technologických společností bude diskutovat o aktuálních trendech a produktových novinkách. 
Více informací zde. Interpretace v cestovním ruchu a kultuře
27. 11. 2019, Brno

Jak najít a dobře naformulovat sdělení, které návštěvníky osloví? Jaká forma interpretace (expozice, průvodce, naučná stezka, letáček, hledačka atd.) je vhodná pro vaši organizaci? Příklady z ČR i zahraničí a metodické cvičení.
Více informací zde. Fórum cestovního ruchu 
28.–29. 11. 2019, Hotel Courtyard Brno

Devátý ročník odborné konference s podtitulem „Inovace v cestovním ruchu". Příspěvky se budou týkat zejména využití inovativních technologií, digitálních fenoménů a marketingových poznatků v managementu a marketingu turistických destinací. Workshopy budou zaměřeny na využití business inteligence pro analýzu dat a podporu strategického rozhodování destinačních managerů a také na problematiku veřejné podpory.
Více informací zde. Konference Asociace hotelů a restaurací ČR
28.–29. 11. 2019, Praha

14. ročník odborné konference určené všem majitelům, provozovatelům a manažerům hotelů, penzionů a restaurací, pedagogům odborných škol, studentům, manažerům asociací se zaměřením na cestovní ruch, hotelnictví a gastronomii a všem profesionálům z oboru. Akce proběhne v historické budově Národního muzea, O2 Universu a Slovanském domě Empire Hall.
Více informací zde. Nové metody a postupy v cestovním ruchu 
10. 12. 2019, Brno
Odlište se od konkurence a naučte se pracovat s novými metodami v cestovním ruchu a kultuře. Jak používat metodu HCD nebo lean canvas? Jak testovat vaše produkty a nápady? Jak využít behaviorální marketing v cestovním ruchu?
Více informací zde.