Apartmány ZNOJMO

Apartmány Znojmo jsou příkladem malého, ale komfortního ubytování v blízkosti centra, městského parku i všech historických památek královského města Znojma.

Kdo dává přednost ubytování v soukromí před velkými hotely či hotelovými resorty, ten bude příjemně překvapen nabídkou Apartmánů Znojmo na ulici Rooseveltova. Na dosah historického centra Znojma i městského parku najde 2 útulné apartmány s kapacitou 8 osob. Jde o nové a moderně vybavené samostatné byty s oddělenými ložnicemi, vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, rychlovarná konvice, kávovar, lednice a trouba), vlastní prostornou koupelnou se sprchovým koutem, ale i s balkónem pro příjemné posezení. Nechybí moderní vybavení včetně TV a Wi-Fi připojení nebo možnost zapůjčení dětské postýlky.

Ubytování je zde nabízeno celoročně, stejně jako služby Institutu krásy Veronika, který sídlí v přízemí obytného domu. Nejen ubytovaní hosté zde mohou po domluvě využít kosmetické služby, jako je např. péče o obličej, pedikúra či ošetření laserem.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2022.

Apartmány ZNOJMO

Veronika Špinarová – Apartmány Znojmo
Rooseveltova 829/20
669 02 Znojmo