2022 Tematické skládačky

Ani turistická sezóna 2022 není ochuzena o nové skládací prospekty plné praktických tipů na zážitky v turistické oblasti Znojemsko a Podyjí. Ty už pátým rokem vydává neziskový spolek ZnojmoRegion, který zastřešuje cestovní ruch této oblasti. Každoročně je obsah těchto skládaček vždy o něco bohatší a vždy odhaluje nějaké aktuální novinky. Návštěvníci Znojemska i místní občané tak v nich najdou opět o něco širší nabídku turistických cílů i kvalitních služeb cestovního ruchu z celého Znojemského okresu.

I letos čítá série tematických skládacích letáků 3 druhy, které mají po rozložení formát A3. Jejich skladba a tematické zaměření přitom odpovídá tomu, co nejčastěji vyžadují turisté v informačních centrech nebo na recepcích hotelů a penzionů. V první řadě to jsou osvědčené tipy na zážitky pro rodiny s dětmi, následně pak tipy, kde si užít dobré jídlo, pivo a víno. Nejnovější je „Nejlepší dovolená“ představující praktický itinerář pro dovolenou ve všech částech Znojemského okresu – celkem až na 15 dní.

Vzhledem ke stále se zvětšujícímu zájmu, se opět zvýšil i náklad těchto tematických skládaček. Společně s mapami ve 3 jazykových mutacích, jich bylo pro rok 2022 vydáno 100 tisíc kusů! Všechny jsou přitom k dispozici zdarma jak na pultech informačních centrech, tak na recepcích hotelů, penzionů a kempů, v pokladnách muzeí, hradů a zámků, rozhleden, letních koupališť  či ve vinařstvích a sklepních uličkách a na dalších turisticky atraktivních místech Znojemského okresu.

Zdaleka přitom nejde o jediné oficiální propagační produkty Znojemska a Podyjí, které ZnojmoRegion zajišťuje. Velkou oblíbenost si získaly letní Turistické noviny; praktické využití má rozsáhlý Cykloprůvodce Znojemskem a Podyjím, který je navíc propojen s mobilní aplikací Na kole i pěšky; a řadu lákavých dárků, slev a bonusů nabízí turistům ubytovaným na Znojemsku už třetím rokem Turistická karta ZnojmoRegion+. K tomu je třeba připočítat i rozsáhlý on-line Kalendář akcí denně aktualizovaný na webu ZnojmoRegionu anebo tištěný přehled TOP akcí roku zahrnující nejen Znojemsko, ale i rakouské příhraničí.

Všechny uvedené nové propagační materiály Znojemska a Podyjí jsou v tištěné podobě zdarma k dispozici u všech členů a partnerů ZnojmoRegionu a ve všech regionálních informačních centrech. Zde jsou k dispozici také on-line ke stažení i vytištění.

Přílohy