Hotel Weiss LECHOVICE

Garni hotel rodinného typu s vinařským zaměřením najdete v klidném prostředí obce Lechovice nedaleko Znojma. Získal titul Hotel roku 2012 Regional Winner a nabízí i zázemí pro svatby či firemní akce.

Na hlavní trase z Brna do Znojma leží Lechovice, známá vinařská obec, a v jejím centru pak rodinný Hotel Weiss. Byl založen v roce 1994 po rekonstrukci starého vesnického stavení. Od počátku roku 2022 jej provozuje společnost KPC Facility, s.r.o., z Brna. Svojí tradicí oslovuje hosty, kteří hledají příjemné klidné místo a rádi využijí možnost ochutnávky kvalitních moravských vín. Relaxovat přitom mohou i na zahradě, na kryté venkovní terase, v „útulně“ s krbem, ve sklípku anebo v bylinkové sauně umístěné v příjemné zahradě.

Jde o hotel typu „garni“ poskytující svým ubytovaným hostům snídaně formou rautu a předem objednaným skupinám i další gastronomické služby (grilování, someliérské degustace, rauty aj.). Ubytovaní hosté i výletníci projíždějící okolo se zde mohou v průběhu celého dne osvěžit domácím občerstvením: vínem, pivem, nealko nápoji, teplými nápoji a drobným občerstvením k tomu, které je vždy vystaveno v aktuální denní nabídce.


Nabídka pro skupiny

Celková kapacita hotelu i restaurace je 32 osob, letní terasa pojme 35 osob. Sklepní vinárna je určena pro společnost až 60 osob, degustační vinný sklípek pro 15 osob a malý salónek pro 20 osob. Místo je vhodné pro pořádání svateb a rodinných oslav, přátelských večírků či menších firemních akcí a školení. K zapůjčení je zde dataprojektor, promítací plátno, flip chart i tiskárna. V celém objektu je k dispozici free Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a celkovou kapacitu hotelu je možné rozšířit o dalších 16 lůžek v sousedním Penzionu. Pro rodiny s dětmi je zde připraveno také rodinné studio.

Pro aktivní cyklisty je zde uzamykatelná kolárna s kamerovým systémem. Rovněž parkoviště ve dvoře hotelu je v noci pod uzamčením. Není zde však akceptován pobyt se psy. V okolí je řada tras pro cyklisty i pro pěší a blízkost královského města Znojma nabízí nespočet tipů na výlety.

Členem ZnojmoRegionu od roku 2022.

Hotel Weiss LECHOVICE

Lechovice 56
671 63 Lechovice