Vranovská přehrada

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Marketing

Funkce


Řádný člen + Člen Představenstva

Členem od


2021

Vranovská pláž – nejoblíbenější rekreační oblast Vranovské přehrady, by se neobešla bez kvalitních gastronomických služeb. Jejich zástupcem je Restaurace a pizzerie Karlička i jedinečný Pařník – hudební bar na vodě.

Vranovská přehrada a okolí je atraktivní a oblíbené místo pro nezapomenutelnou letní dovolenou. Rodinná dovolená s dětmi, aktivní dovolená v přírodě, cykloturistika, rekreace u vody, kulturní památky i výlety do přírody, to vše je na dosah v malebném koutě jižní Moravy na Znojemsku. Žádný výlet ani dovolená se však neobejde bez dobrého jídla a pití. Společnost Vranovská přehrada, s.r.o., provozuje na Vranovské pláži hned dva vyhledávané gastronomické cíle.


Restaurace U KARLIČKY
V hlavní části Vranovské pláže, uprostřed ubytovacích kapacit, najdete příjemnou Restauraci & pizzerii U Karličky. Během letní sezóny si zde můžete dát dobrou pizzu, minutky, hotovky a také speciality z grilu či udírny. Zajít sem můžete i na snídaňovou nabídku, těstoviny a saláty nebo bezmasá jídla. Po celém dni stráveném turistikou, vyjížďkami po blízkém okolí nebo řáděním ve vodě, zde můžete odpočívat na terase při západu slunce a vychutnávat si třeba dobrou kávu nebo něco sladkého. Děti se přitom zabaví v dětském koutku v podobě obří pirátské lodi, která je součástí restaurace.

Každý týden zde hraje živá hudba, ale také se zde pořádají live zábavné večery např. se známým televizním pořadem Na Stojáka. Promítají se zde také celovečerní filmy v letním kině, a to několikrát do týdne.

Prostory a umístění restaurace jí předurčují ke konání soukromých akcí. Uspořádat se zde dá velká svatba, rodinná oslava, firemní teambuilding či večírek. Využít se přitom dá i velká terasa. Zajistí zde kompletní servis, včetně ubytování, cateringu a teambuildingových aktivit. 
Více informací na www.restaurace-vranov.cz 

 

PAŘNÍK Summer Boat Music Bar
Jednou z neodmyslitelných součástí kempu Vranovská pláž je od roku 2013 bar a kavárna na vodě „Pařník“. Jde o původní loď, která v letech 1981-1992 sloužila na Vranovské přehradě jako přívoz přes Švýcarskou zátoku – dokud ji nenahradila dominantní Bílá lávka. Loď s původním názvem „Znojmo“ pak přes dvě desetiletí chátrala pod svým nástupcem. Roku 2013 se lodi ujal znojemský podnikatel Mgr. Karel Podzimek a z vraku Znojma stvořil kavárnu na vodě. V roce 2020 prošel Pařník kompletní rekonstrukcí a vyrostl do druhého patra. 

Jedinečný hudební bar s kavárnou přímo na vodní hladině má stálé kotviště u Vranovské pláže. Pařník nabízí širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů, také zde najdete občerstvení ve formě zmrzliny a dalších drobností. V letních měsících zde můžete příjemně relaxovat a díky zvýšené kapacitě se zde mohou konat nejrůznější akce, třeba firemní teambuildingy, rodinné oslavy či netradiční svatby.

A právě pro svatby v roce 2021 odstartovala speciální nabídka Pařníku, nazvaná Svatby na vodě. Na webu www.svatbynavode.cz je možnost si „den D“ objednat a nechat si na míru vše naplánovat, připravit a zorganizovat. 

Na Pařníku si také můžete zapůjčit paddleboardy. Paddleboarding je vodním aerobním sportem, kdy člověk pádluje dlouhým pádlem na prkně podobném surfu, většinou ve stoje. Zapojuje při tom rovnoměrně celé tělo a zlepšuje si svůj smysl pro rovnováhu i fyzickou kondici. 
Více info na www.parnik-vranov.cz 

Galerie
Sídlo

Vranovská přehrada, s.r.o.
Nová Přímětická 332 /52
669 04 Znojmo - Přímětice

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.restaurace-vranov.cz/

Emailový kontakt

vranovska-prehrada@email.cz

Telefon

+420 777 650 396