Vranovská pláž

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


MARKETING

Funkce


Řádný člen + Člen Představenstva

Členem od


2017

Vranovská přehrada patří k nejteplejším a nejčistším vodním nádržím v ČR a zdejší Holiday park Vranovská pláž je pravidelně hodnocen jako jeden z našich nejlepších a nejlépe vybavených kempů.

Vodní nádrž Vranov bývá označována za Moravský Jadran, a to zcela právem. Oblíbená rekreační oblast láká už desítky let svou malebností, kvalitou vody, zachovalou přírodou i turistickými možnostmi. Vranovská přehrada leží jen 20 km západně od Znojma a sousedí s Národním parkem Podyjí. Vystavěna byla ve 30. letech 20. století jako ochrana proti častým povodním i k využití vodní energie v přehradní elektrárně.

Mohutná přehradní hráz a bílá visutá lávka nad Švýcarskou zátokou spojují historické městečko Vranov nad Dyjí s rozlehlou rekreační zónou. Té vévodí Vranovská pláž – prázdninový resort, jehož provoz však s koncem prázdnin zdaleka nekončí.

Je zde možnost hned několika variant ubytování. Kromě běžné nabídky turistických kempů (vyhrazená místa pro stany a karavany s odděleným parkováním) jsou zde nově i moderní a neobyčejně komfortní mobilheimy. Nejnáročnější návštěvníci využijí ubytování v luxusních apartmánech Gaudeo. Stejný název nese i restaurace s terasou, v jejíž spodní části probíhají o prázdninách každý den animační programy pro děti a mimo sezónu firemní akce a školení.

Možností aktivního teambuildingu anebo sportovního vyžití pro všechny věkové kategorie je zde nespočet. Nejen děti potěší několik víceúčelových hřišť, tobogán, vodní fotbal, zorbing a řada atrakcí. Návštěvu Vranovské pláže si však kromě koupání můžete zpestřit i zapůjčením horských kol, vodních šlapadel, elektrolodí nebo surfů anebo si vyzkoušet lanový park a adrenalinové zážitky, jako třeba big-swing z visuté lávky…

V areálu resortu je nejen velké množství občerstvení a gastronomických služeb, ale i prodejna turistického vybavení nebo půjčovna sportovních potřeb. Zrekonstruované velkokapacitní hygienické zázemí je moderně vybaveno a nechybí v něm ani přebalovací místnost pro nejmenší.

Po západu slunce tu nikam pospíchat nemusíte. Posezení u dobrého drinku přímo na hladině přehrady (třeba na palubě Pařníku) nebo letní kino pod hvězdami, podtrhne romantiku letní noci. Pro děti jsou tu připraveny dobrodružné noční bojovky. Vranovská pláž je v létě také tradičním dějištěm řady kulturních a sportovních akcí pořádaných ve vodě, na suchu i ve vzduchu.

Od června roku 2006 byla znovuzahájena lodní doprava na Vranovské přehradě a jedno z přístavišť veřejné linky je také na Vranovské pláži. Vyhlídku z výletního parníku pak může zpestřit třeba i ochutnávka kvalitních vín či sýrů. Okolní krajina má romantický charakter umocněný bujnými lesy a skalními srázy zrcadlícími se ve vodě, ve které prý žije majestátní sumec Lech.
Sídlo

Vranovská pláž s.r.o.
Mladoňovice 65
675 32 Třebelovice

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.vranovska-plaz.cz

Emailový kontakt

recepce@vranovska-plaz.cz

Telefon

+420 515 291 291