VINOTRH – Znojemská vína

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Martketing

Funkce


Člen revizní komise

Členem od


2017

Společnost VINOTRH je unikátním spojením vinařů Znojemské vinařské podoblasti nabízející on-line prodej kvalitních vín i komfortní ubytování ve vinařstvích.

VINOTRH nabízí on-line prodej s výběrem nejzajímavějších vín ze Znojemské vinařské podoblasti, pečlivě kompletovaný do ucelených kolekcí vhodných k nejrůznějším příležitostem. Jde o unikátní e-shop, kde najdete originální moravská vína, vína VOC Znojmo (první apelační systém v České republice), vedle vín drobných pěstitelů, která jsou opravdovými zázraky z těch nejmenších sklípků. Celkem je v nabídce produkce z téměř 30 vinařství a nechybí ani speciální kolekce, charitativní vína či praktické informace o všem okolo vína.

Nejlepší požitek z vychutnávání znojemských vín je ale vždy přímo na vinici. VINOTRH proto nabízí i možnost komfortního ubytování, a to jak ve vybraných hotelích špičkové kvality, tak v menších penzionech či obytných vinných sklepích.

Hotel LAHOFER se nachází ve starobylém centru města Znojma. Za historickou fasádou domu z přelomu 13. a 14. století se skrývají moderní design a vybavení zajišťující komfort 21. století. Hotelová restaurace patří k vyhlášeným gurmánským místům a její nabídku doplňuje vinotéka, velký a malý vinný sklep, lobby bar či venkovní zahrádka s letním dětským koutkem. Pokud návštěvníci přijíždějí autem, ocení v centru města vlastní uzavřené hotelové parkoviště; pokud přijíždějí jako cyklisté, čeká je veškerý komfort hotelu s certifikátem Cyklisté vítáni.

Hotel a vinařství HANZEL v Miroslavi nabízí ubytování přímo ve vinařství s autentickou atmosférou, kterou si užijete plnými doušky, stejně jako zdejší kvalitní vína. Nerušený odpočinek v komfortních pokojích pod stoletým trámovým dřevem z vinařství je zárukou pohody a klidu. K uspořádání firemního školení, seminářů a konferenci je zde k dispozici konferenční sál s kapacitou 90 míst a menší sál (vinotéka) s kapacitou 40 míst. K příjemnému posezení a degustaci vín slouží útulná vinárna. A k poslechu i tanci tu občas hraje cimbálová muzika.

Čtyřhvězdičkový Hotel Vinice-Hnanice je luxusní variantou ubytování přímo v druhé zóně ochranného pásma Národního parku Podyjí. Má kapacitu téměř 60 hostů, a kromě dvou a čtyřlůžkových pokojů je připraveno 5 apartmánů s překrásnou vyhlídkou na vinice. Hotelový komplex, citlivě zasazený do krajiny, nabízí také 3 samostatné školící místnosti, s možností pořádání svateb, večírků a školení. Hotelová restaurace specializující se zážitkovou gastronomii je pro 60 hostů. Dalších 90 míst nabízí překrásná terasa s neopakovatelnou vyhlídkou na viniční tratě a rakouské pohraničí. V provozu je zde také nově zbudované wellness centrum s bazénem a whirpoolem a vyzkoušet tu můžete i saunový svět s masážemi, vinnými koupelemi nebo kosmetickými službami. Najdete zde také půjčovnu kol, přírodní jezírko, půjčovnu čtyřkolek i dětské hřiště. Přímo kolem hotelu vede jedna z nejznámějších cyklostezek na Znojemsku, a tak je zde pro cyklisty připraveno rychlé občerstvení i s degustačním stánkem.

Penziony Vinice-Hnanice se nachází v samotném centru vinařské obce Hnanice, na náměstí sv. Wolfganga (Penzion Pivovar, Penzion Vinice-Hnanice, Penzion Obecná škola a Penzion U kostela). Mají dobře vybavené apartmány s vlastní kuchyňkou i dvojlůžkové pokoje a jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či skupinové akce. K dispozici je tu wellness, venkovní sportoviště s půjčovnou, kuželky a nově i možnost si ve zdejších sklepích pronajmout privátní box na uskladnění vína.

Další možnost ubytování v Hnanicích nabízí Vinařství Vinice-Hnanice v apartmánech nad vinnými sklepy ve starobylé Sklepní ulici. Malý a Velký sklep jsou vybaveny podkrovními ložnicemi a velkou obytnou kuchyní v přízemí. Velký sklep má navíc i venkovní terasu s posezením a výhledem do vinohradů.
Pořádané akce

Sídlo

VINOTRH, s.r.o.
Brněnská 523
67182 Dobšice

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.vinotrh.cz/

Emailový kontakt

objednavky@vinotrh.cz

Telefon

+420 727 876 093