REMO-Agency

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Martketing

Funkce


Řádný člen

Členem od


2017

Znojemská agentura nabízející profesionální průvodcovské a turistické služby nejen na Znojemsku.

Agentura, která nabízí kompletní průvodcovský servis při návštěvě města Znojma a zároveň služby kvalifikovaných průvodců při cestách ZnojmoRegionem i rakouským příhraničím. Specializuje se na české i cizojazyčné prohlídky jihomoravských měst (Znojmo, Telč, Slavonice, Mikulov, Třebíč, Brno…) a zážitkové programy. RE-gion MO-rava ostatně dal agentuře i své jméno…

Na klíč naplánuje a uspořádá poznávací výlety, rodinné či firemní akce, zarezervuje prohlídky památek, ubytování, stravování nebo ochutnávku vína v typickém moravském sklípku. Zajistí také dopravu po regionu nebo průvodcovský výklad v oblíbeném Znojemském turistickém vláčku.

K nejoblíbenějším produktům REMO-Agency patří předvánoční zájezdy vlakem do Vídně. Atmosféru adventních vánočních trhů si tak můžete vychutnat v doprovodu zkušeného průvodce a v pohodlí přímé vlakové linky Znojmo – Vídeň Rakouských státních drah.
 

Znojmáček s ochutnávkou regionálních produktů
Historické centrum Znojma můžete díky společnosti REMO-Agency poznávat pohodlně i z vyhlídkového elektrobusu jménem Znojmáček. V doprovodu profesionálního průvodce se seznámíte s historií královského města a vychutnávat si přitom budete kromě čarokrásných výhledů např. domácí mošty a marmelády, sušené ovoce z místních sadů, čokoládu, ale i znojemské okurky. Programy i ochutnávky jsou samozřejmě přizpůsobeny jednotlivým cílovým skupinám, a tak v dětském programu nechybí zábavné úkoly a sladkosti, a v tom dospělém degustace místních vín či piva.
V letní sezóně má pravidelné trasy, ale k dispozici je celoročně také pro předem objednané skupiny, a to s možností volby vlastní trasy i nástupního místa. Výklad během vyhlídkové jízdy může být přizpůsoben vašemu zájmu či požadované trase. Využít přitom můžete 2 vozy, každý pro 22 cestujících. 
www.znojmacek.cz
 

Moravian Gourmet Tours
Od roku 2021 je také možné využít komfortní mikrobus pro 20 osob, se kterým se pod hlavičkou Moravian Tours můžete vydat na poznávání moravských i rakouských turistických či gurmánských cílů. Profesionální průvodcovský servis přitom bude opět pod hlavičkou REMO-Agency, s.r.o.

 

 

Galerie
Pořádané akce

Sídlo

REMO-Agency, s.r.o.
Růženy Svobodové 1408 /106
66902 Znojmo

Sociální sítě

Webové stránky

http://www.Remo-Agency.com

Emailový kontakt

info@remo-agency.com

Telefon

+420 737 449 099