Muzeum motocyklů a veteránů Lesná

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Marketing

Funkce


Řádný člen

Členem od


2020

V malebné vesničce Lesná nedaleko Vranova nad Dyjí láká pozornost turistů 1. České muzeum motocyklů a galerie automobilových veteránů nabízející i stylové ubytování a stravování.

Soukromé muzeum v Lesné (mezi Znojmem a Vranovem nad Dyjí) už zdaleka není jen přehlídkou starých nablýskaných veteránů. Kromě expozice starých motocyklů, automobilové galerie, výkupu a prodeje veteránů a sběratelského bazaru plného starých dobrých časů, tu najdete i ubytovací a stravovací služby. 

Zdejší penzion a camp nabízejí ubytování ve stylově zařízených a prostorných apartmánech umístěných ve starém selském stavení (5 čtyřlůžkových a 1 dvoulůžkový, celkem 22 lůžek), v samostatných zahradních chatkách (6 čtyřlůžkových, celkem 24 lůžek) nebo možnost utábořit se ve stanech či zaparkovat zde svůj karavan na velké travnaté ploše. Camp o rozloze 8000 m2 je situován do starého ovocného sadu, kde nechybí elektrické přípojky nebo venkovní bazén. Můžete využít také půjčovnu kol, ping-pongový stůl nebo nohejbalové hřiště. 

Rodiny s dětmi ocení klidnou lokalitu v přírodě nebo malé herní koutky v každém z apartmánů. Areál je však vhodný i pro firemní akce, klubové srazy anebo soukromé oslavy – využít můžete také venkovní terasu a pódium jako stvořené pro privátní koncert, zahradní party či grilování (k dispozici zahradní krb s udírnou a 3x ohniště). 

Objekt je také certifikován v projektu Cyklisté vítáni a lokalita k cyklovýletům přímo vybízí – na dosah je krásná příroda, oblíbená rekreační oblast Vranovské přehrady i řada historických památek. Majitel nabízí speciální bonus: při obsazení 4 lůžek výletní plavba lodí po Vranovské přehradě zdarma!

Součástí areálu je také stylová Moravská restaurace umístěná v těsném kontaktu s historickými vozidly, nabízející moravskou kuchyni, znojemská vína a pivo pivovaru Starobrno. Má kapacitu vhodnou i pro pořádání společenských akcí (100+80 míst) a také venkovní zahrádku. Nechybí ani vlastní vinný sklípek.
 

Galerie
Sídlo

1. České muzeum motocyklů a automobilová galerie
Lesná u Znojma 12
671 02 Lesná u Znojma

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.veteransalon.cz

Emailový kontakt

holcmann@volny.cz

Telefon

+420 602 745 458; +420 727 964 307; +420 515 291 077