Laser Game INFINITY Znojmo

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Marketing

Funkce


Řádný člen

Členem od


2019

Nejmodernější zábavní centrum pro laser game a virtuální realitu nejen v České republice, ale i v Evropě, najdete v obchodním domě Dyje, přímo v historickém centru města Znojma.

Infinity aréna nabízí hned dva druhy moderní zábavy. Tou první je Laser Game, týmová hra kombinující pobavení, pohyb i adrenalin. Až 12 hráčů najednou se tu na 20 minut promění ve střelce vybavené laserovou zbraní a oblečené do speciálních vest se senzory. Pohybují se a běhají ve tmě i husté mlze, překonávají nasvícené překážky a snaží se zasáhnout soupeře, aniž by byli sami terčem. To vše za hudebního doprovodu, který si hráči sami zvolí. Výběr hudebních motivů speciálně sestříhaných pro Laser Game je přitom největší se všech Arén – nechybí Star Wars, Matrix, Mortal Kombat, Rocky, James Bond a další kultovní melodie, ale ani retro edice z 80. let nebo vánoční speciál. Výhodou je, že oproti paintballu je zásah laserovým paprskem zcela bezbolestný, a navíc nezanechává žádné barevné stopy. Senzory na vestě přitom přenášejí informace o počtu zásahů jednotlivých hráčů, takže se na konci hry dozvíte i svou střeleckou úspěšnost a celkové pořadí.

Autentický adrenalinový prožitek – ovšem v absolutním bezpečí a minimem vlastního pohybu – může ve znojemské Infinity aréně zažít každý také díky nejkomplexnější virtuální realitě v České republice. Čeká vás např. zběsilá jízda na horské dráze, skok z mrakodrapu, procházka hororovým domem či nebezpečná jízda v závodních autech. Koho tolik nelákají adrenalinové zážitky, může být přímým účastníkem podmanivé krásy podmořského světa nebo pop-rockové show.

Do 2. patra obchodního doku Dyje, přímo v srdci historického města Znojma, se tak chodí bavit nejen party kamarádů, ale i školní skupiny nebo firemní týmy, které si tak zpestřují např. teambuildingové akce nebo vánoční večírek. Moderní a bezpečná zábava ve znojemské Infinity aréně je vhodná pro všechny věkové skupiny, i pro děti už od 5 let.
 

Galerie
Sídlo

Laser Game Infinity Znojmo
Obroková 93 /16
66902 Znojmo

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.lasergameznojmo.cz

Emailový kontakt

info@lasergameznojmo.cz

Telefon

+420 776 546 003