Hotel HAPPY STAR Hnanice

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Marketing

Funkce


Řádný člen

Členem od


2021

V Hnanicích, doslova na prahu Národního parku Podyjí, a na půl cesty mezi Znojmem a rakouským Retzem, najdete příjemný hotel nabízející kromě kvalitního ubytování a gastronomie také prvotřídní wellness i vinařský, svatební či konferenční servis.

Čtyřhvězdičkový Hotel HAPPY STAR**** v Hnanicích je ideálním místem pro páry, rodiny i firmy. Užijete si zde rodinnou dovolenou – „kids friendly hotel“ se postará o děti jakéhokoliv věku, od těhotenského bříška až po pubertu. Páry zde nadchne privátní wellness s bazénem, masážemi, saunou i soláriem anebo noční aquaakce. A co teprve, když se rozhodnou využít svatební servis a v romantickém altánku si zde řeknou své „Ano“... Wellness a relax nabídka je připravena pro dámskou jízdu i pro manažery, co potřebují dobít baterky. A zážitkový charakter budou mít i jakékoliv firemní akce od školení a kurzů až po tealbuilding či vánoční večírek.
 

Komfortní i adrenalinové ubytování
Pohodlí nabízejí 3 luxusní apartmány a 24 útulných pokojů, které od května 2021 doplní nově přistavené hotelové křídlo s dalšími 27 pokoji. Celková kapacita hotelu se tak navýší na 135 pevných lůžek celkem v 54 pokojích

Naprostou raritou je však speciální nabídka ubytování v bunkru z 2. světové války. Menší vojenský objekt čs. válečného opevnění v těsném sousedství hotelu byl totiž upraven pro dobrodruhy a milovníky adrenalinu, kteří si chtějí vyzkoušet autentickou atmosféru místa a zažít noc, na kterou se nezapomíná.
 

Zážitková gastronomie vonící vínem
Zdejší restaurace pohostí 65 osob a nabídne zážitkovou regionální i mezinárodní gastronomii, rauty, svatební hostiny a catering i mimo hotel. Hotelová vinárna s kapacitou 45 osob nabízí např. oblíbenou „Hru na degustátory“ a vinný sklep pro 30 osob je krásným stylovým místem, kde chutná víno ze Znojemské vinařské podoblasti nejlépe. Hnanice ostatně patří k nejstarším vinařským obcím Znojemska a zdejší sklepní uličky jsou už po staletí zárukou velmi kvalitních vín.

K dispozici pro hotelové hosty je také dobře zásobený bar anebo dvě letní zahrádky pro 40 osob a romantický altán uprostřed zeleně s venkovní kuchyní, grilem a prasopečem, s kapacitou až pro 50 osob. 
 

Servis pro firemní i společenské akce
Hotel Happy Star je skvěle vybaven pro organizování jakýchkoli konferencí a kongresů, školení, firemních zasedání či teambuildingových akcí. K dispozici je velký konferenční sál pro 120 osob, dále velký salónek pro 100 osob a malý salónek s kapacitou 30 osob. Využít se samozřejmě dá i vinný sklep, vinárna či zahradní posezení s altánem.

Uvedené prostory hotel Happy Star na přání promění ve stylové svatební zázemí, připraví pro rodinnou oslavu nebo třeba setkání absolventů po letech. Na klíč zajistí i doprovodný program, třeba příjezd svatebčanů nablýskaným veteránem... Svatební obřad je možné uspořádat přímo v hotelu – uvnitř anebo v příjemné zahradě s altánem.
 

Relax a wellness
Nechte se rozmazlovat v hotelovém wellness centru – v nabídce je krytý bazén s prosklenou vyhlídkou do krajiny, vířivka, parní kabina, finská sauna, infrasauna, hydromasážní vana, bylinná parní lázeň, masáže či kosmetické procedury nebo solárium.

Kdo hledá aktivnější vyžití, ocení zdejší bohaté sportovní vybavení: tenisový kurt, bowling, ruské kuželky, kulečník, stolní fotbal, šipky. V hotelu jsou také k zapůjčení kola a není problém zajistit i vyjížďky na koních.

 

Galerie
Sídlo

Hotel Happy Star, s. r. o.
Znojemská 111
669 02 Hnanice

Sociální sítě

Facebook Instagram

Webové stránky

http://www.hotelhappystar.cz

Emailový kontakt

recepce@hotelhappystar.cz

Telefon

+420 515 210 360