FREEPORT Fashion Outlet

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Marketing

Funkce


Řádný člen

Členem od


2020

Nákupní turismus je světovým trendem posledních let a své místo má i na Znojemsku. Centrem značkových nákupů za jednoznačně nejvýhodnější ceny je od roku 2002 FREEPORT Fashion Outlet v Hatích na česko-rakouských hranicích.

FREEPORT je prvním outletovým centrem, které bylo v České republice otevřeno, a současně jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě. Leží na česko-rakouských hranicích v místě bývalého hraničního přechodu Chvalovice-Hatě, na trase spojující Znojmo a Vídeň. 

Vybrat si zde pod jednou střechou můžete z více než 250 světových značek v 75 obchodech. Zastoupena je dámská, pánská i dětská móda, vybavení pro sport, aktivity a pobyt v přírodě, potřeby pro domácnost i restaurace, kavárny a další služby. FREEPORT prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 90 % nižší. Ještě výhodněji mohou nakupovat členové VIP klubu nebo držitelé speciálního VIP one-day-pasu, který nabízejí např. hotely v okolí svým ubytovaným hostům. Otevřeno je denně od 10 do 21 hod. a v průběhu roku se zde odehrává řada speciálních tematických a promo akcí. Tváří FREEPORTU je i Simona Krainová...

Vzhledem k umístění cca 10 km od Znojma je pravidelnou nákupní zastávkou jak místních, tak těch, co projíždějí dále do Rakouska na Vídeň. Stejně tak je místem častých nákupů našich rakouských sousedů. V jeho těsné blízkosti je rozsáhlý obchodně-zábavní areál Excalibur City s velkým dětským světem Merlin´s KinderWelt a unikátním Muzeem Terra Technica, luxusní Hotel Savannah, několik casin, privátní letiště aj., takže se zde bez problémů zabaví celá rodina po celý den.

Galerie
Sídlo

Freeport Leisure (Czech Republic), s. r. o.
Chvalovice-Hatě 196
669 02 Chvalovice-Hatě

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.freeport.cz

Emailový kontakt

informace@freeport.cz

Telefon

+420 515 266 999