Cyklo klub Znojmo

Typ subjektu


Nepodnikatelský subjekt

Kategorie členství


Marketing

Funkce


Řádný člen

Členem od


2017

Největší poskytovatel cykloturistických služeb ve znojemském regionu. Provozuje cyklo-info-centrum, poskytuje cyklo-servis, půjčuje cyklo-vybavení a pořádá cyklo-akce pro veřejnost i dětské cyklo-tábory.

Zájmové sdružení Cyklo klub Znojmo vzniklo už v roce 1994 jako seskupení necelé desítky osob nadšených pro cyklistiku (původně pod názvem Cyklo Klub Kučera). Zpočátku se jednalo pouze o oddíl převážně závodního charakteru na horských a silničních kolech, který jako doplňkový program provozoval i akce nesoutěžního charakteru. Postupem let se řady členů rozšířily o děti a mládež, a rozrostlo se i spektrum poskytovaných služeb.

Dnes Cyklo klub Znojmo pořádá cyklistické akce, závody a vyjížďky pro veřejnost všech věkových kategorií (včetně příměstských cyklotáborů pro děti), provozuje půjčovnu kol, elektrokol, koloběžek a šlapacích kár, a také zabezpečuje cykloservis. Je autorem projektu „Místa technické a první pomoci“ pro cyklisty projíždějící nejen po stezkách Národního praku Podyjí. Tato bezplatná služba se neustále rozšiřuje o další místa i do sousedního Rakouska.

Cyklo klub Znojmo zajišťuje také provoz 1. Mezinárodního cykloturistického centra služeb a informací v ČR, které sídlí hned naproti Louckému klášteru a Městské plovárně Znojmo-Louka..

Galerie
Pořádané akce

Sídlo

Cyklo Klub Znojmo (kancelář)
Dobšická 3550
66902 Znojmo

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.cykloklubznojmo.cz

Emailový kontakt

cykloklubznojmo@seznam.cz

Telefon

+420 608 736 135