Apartmány Znojmo

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Marketing

Funkce


Řádný člen

Členem od


2022

Apartmány Znojmo jsou příkladem malého, ale komfortního ubytování v blízkosti centra, městského parku i všech historických památek královského města Znojma.

Kdo dává přednost ubytování v soukromí před velkými hotely či hotelovými resorty, ten bude příjemně překvapen nabídkou Apartmánů Znojmo na ulici Rooseveltova. Na dosah historického centra Znojma i městského parku najde 2 útulné apartmány s kapacitou 8 osob. Jde o nové a moderně vybavené samostatné byty s oddělenými ložnicemi, vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, rychlovarná konvice, kávovar, lednice a trouba), vlastní prostornou koupelnou se sprchovým koutem, ale i s balkónem pro příjemné posezení. Nechybí moderní vybavení včetně TV a Wi-Fi připojení nebo možnost zapůjčení dětské postýlky.

Ubytování je zde nabízeno celoročně, stejně jako služby Institutu krásy Veronika, který sídlí v přízemí obytného domu. Nejen ubytovaní hosté zde mohou po domluvě využít kosmetické služby, jako je např. péče o obličej, pedikúra či ošetření laserem. 
 

Galerie
Sídlo

Veronika Špinarová – Apartmány Znojmo
Rooseveltova 829 /20
669 02 Znojmo

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.znojmoapartmany.cz

Emailový kontakt

info@znojmoapartmany.cz

Telefon

+420 739 977 265