Přehled odměn a subjektů zapojených do Turistické karty ZR 2020

Autor článku


ZnojmoRegion

Téma


Soutěže a akce

Oblast


Znojemsko a Podyjí

Více info


viz odkazy v textu

Turistická karta ZnojmoRegionu nabídne letos v létě návštěvníkům Znojemska a Podyjí řadu dárků, slev a bonusů od vybraných subjektů cestovního ruchu. Zapojilo se jich celkem 26 a zde je jejich přehled.

Princip je přitom velmi jednoduchý: za návštěvu vybraných turistických cílů získáte RAZÍTKO. Stačí nasbírat 3 různá a při návštěvě 4. místa v pořadí získáte uvedenou ODMĚNU. Tu obdržíte výměnou za svou orazítkovanou Turistickou kartu a kdo v ní ještě před odevzdáním vyplní MINIDOTAZNÍK, zařadí se navíc do slosování o VELKOU CENU ZnojmoRegionu – dovolenou na Znojemsku, kterou si může vybrat kdykoliv do konce roku 2021.

Velké ceny přitom budou vlastně dvě – voucher na Rodinnou dovolenou pro 4 osoby se zážitky vhodnými pro děti a voucher na Dovolenou s přívlastkem pro 2 určený pro dospělé páry jakéhokoliv věku se zážitky spojenými s vínem i pivem. Slavnostní vylosování Velké ceny ZnojmoRegionu je přitom naplánováno jako součást programu zahájení Znojemského Adventu, tedy 29. 11. 2020. Dva vylosovaní šťastlivci tak získají velmi hodnotný vánoční dárek. Více o Velké ceně ZnojmoRegionu ZDE.

!!!AKTUALIZACE: Vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením v době korona-epidemie se bohužel veřejné zahájení Znojemského Adventu ruší. Z tohoto důvodu bude vylosování 2 výherců Velké ceny ZnojmoRegionu uskutečněno v náhradním termínu: pondělí 30. 11. 2020, v kanceláři destinační společnosti ZnojmoRegion. Děkujeme za pochopení...

A které subjekty cestovního ruchu a jaké lákavé odměny jsou v nabídce Turistické karty ZnojmoRegionu 2020?
Zde je jejich kompletní přehled:

 

1. BÍTOV – U Tesařů a Hasičský pivovar
Vyhlášená domácí kuchyně Restaurace U Tesařů a oceňované pivo Tesák ze sousedního Hasičského pivovaru s pivnicí. Originální pivní gastrospeciality, ubytování v penzionu či apartmánových chatách.
Razítko získáte v restauraci U Tesařů. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za konzumaci v Restauraci U Tesařů za min. 300 Kč = 1l lahev piva Tesák zdarma. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.utesaru.cz 

2. BÍTOV – Zřícenina hradu Cornštejn
Strážní hrad vybudovaný na počátku 14. století je dnes romantickou zříceninou v péči Jihomoravského muzea ve Znojmě, kterou v létě oživují šermíři a kejklíři.
Razítko získáte v pokladně hradu Cornštejn. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení vstupenky pro dospělého získáte zdarma vstup pro 2. dospělého nebo pro 2 děti do 15 let. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.muzeumznojmo.cz/O-muzeu/Objekty 

3. BOHUTICE – Zámek 
Významné poutní místo s řadou církevních památek a slavnou meruňkovou tradicí. Na zámečku turistické infocentrum a cenný soubor 54 soch Křížové cesty. V obci je také Lurdská jeskyně nebo naučná stezka.
Razítko získáte v turistickém informačním centru na zámku. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za prohlídku expozice Křížové cesty získáte zdarma originální sirkový hlavolam. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.bohutice.cz 

4. DOBŠICE – Vinařství LAHOFER 
Vynikající vína z produkce Vinařství LAHOFER nejlépe zachutnají přímo ve vinici U Hájku v nové LAHOtéce s amfiteátrem a vyhlídkovou terasou patřící k moderním skvostům architektury.
Razítko získáte v LAHOtéce. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při nákupu lahvového vína v LAHOtéce získáte zdarma degustační vzorek vína (za každou lahev) dle vlastního výběru (0,5 dcl). 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.lahofer.cz 

5. HLUBOKÉ MAŠŮVKY – Koupaliště 
Významný a rozlehlý poutní areál s uctívanou madonou, uzdravujícím pramenem i pěkným venkovním koupalištěm s vodními tryskami.
Razítko získáte v pokladně koupaliště. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení vstupenky na koupaliště pro dospělého získáte zdarma vstup pro 2. dospělého nebo pro 2 děti do 15 let.
Tato nabídka platí POUZE od 1. 7. do 31. 8. 2020 (podle počasí). 
www.facebook.com/koupalistemasuvky 

6. CHVALOVICE-HATĚ – Excalibur City 
Jedno z největších nákupních a zábavních center v ČR. Největší muzeum hudebních a zábavních přístrojů na světě Terra Technica, obrovský Merlinův dětský svět i různé druhy ubytování, stravování a služeb. 
Razítko získáte v infopointu Merlinova dětského světa.. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za ubytování v Jukebox Hotelu nebo za ubytování v mobilheimové vesničce Merlin´s Camp min. na 1 noc získáte zdarma vstup do Muzea Terra Technica a 5 žetonů (tzv. Tokenů) do Merlinova dětského světa. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.excaliburcity.com

7. CHVALOVICE-HATĚ – Hotel Savannah 
Komfortní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu mezinárodního řetězce TW Hotels se špičkovým wellness, vytříbenou kuchyní, konferenčním zázemím i sousedním kasinem.
Razítko získáte na recepci hotelu. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za ubytování v Hotelu Savannah na min. 1 noc získáte slevu 15 % na každou další noc (ubytování se snídaní).
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
https://znojmo.twhotels.cz 

8. MIROSLAV – Zámek 
Město proslulé meruňkami i vínem. Miroslavský zámek, bývalá vodní tvrz, uprostřed krásného parku se zajímavými expozicemi a strašidelnou stezkou pro děti. Vedle zámku Letní kino, kousek dál krásné koupaliště.
Razítko získáte v pokladně zámku. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za prohlídku jednoho z okruhů Miroslavského zámku získáte 50% slevu na druhý okruh. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.miroslavskyzamek.cz

9. SLUP – Vodní mlýn 
Národní kulturní památka představující ucelenou historii mlynářství na názorné expozici i funkčních zařízeních, a to včetně 4 vodních kol a původního mlýnského náhonu.
Razítko získáte v pokladně mlýna. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení vstupenky pro dospělého získáte zdarma vstup pro 2. dospělého nebo pro 2 děti do 15 let. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.technicalmuseum.cz/pamatky/vodni-mlyn-ve-slupi 

10. ŠATOV – Areál čs. opevnění a železné opony 
Ukázka vojenského opevnění budovaného podél čs. hranic v letech 1935-38 i střeženého prostoru rozdělujícího Evropu na Východ a Západ, včetně dochovaného pěchotního srubu MJ-S 3 „Zahrada“.
Razítko získáte v pokladně areálu. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení vstupenky pro dospělého získáte zdarma vstup pro 2. dospělého nebo pro 2 děti do 15 let. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020.
www.technicalmuseum.cz/pamatky/areal-cs-opevneni-a-zelezne-opony-satov  

11. VEDROVICE – Muzeum 
Atraktivní archeologické nálezy i technické památky v budově muzea, které je také turistickým informačním centrem. Venkovská stodola plná starých řemesel a zemědělských nástrojů.
Razítko získáte v pokladně muzea. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: K rodinné vstupence do muzea získáte zábavný kvíz se sladkou odměnou a pro děti možnost si vlastnoručně vyrobit pravěký šperk. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.muzeumvedrovice.cz

12. VRANOV NAD DYJÍ – Vranovská pláž 
Vodní nádrž Vranov přezdívaná „Moravský Jadran“ nabízí jednu z nejteplejších a nejčistších vod v ČR a moderní zázemí kempu Holiday Park Vranovská pláž. Ubytování, stravování, sport i zábava všeho druhu.
Razítko získáte v recepci kempu u parkoviště. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení celodenní vstupenky do Holiday Parku pro dospělého získáte zdarma vstup pro 2. dospělého nebo pro 2 děti do 12 let.
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.vranovska-plaz.cz

13. VRANOVSKÁ PLÁŽ – Bakchus aktivity 
Lanový park v korunách stromů, půjčovna kol a elektrokol, koloběžek, lodí a elektrolodí i šlapadel anebo adrenalinové aktivity v areálu kempu Vranovská pláž (vstup do kempu se v červenci a srpnu platí samostatně).
Razítko získáte v pokladně lanového parku. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Sleva 50 % na rodinné vstupné do Lanového parku Vranov (1 dospělí a 1 dítě do 12 let). 
Tato nabídka platí POUZE od 1. 7. do 31. 8. 2020. 
www.lanovyparkvranov.cz

14. VRANOV NAD DYJÍ – Lodní doprava Vranov
Vyhlídkové i pravidelné linkové plavby po Vranovské přehradě na motorových lodích Valentýna, Viktorie a Poseidon. Nástupiště č. 1 a 2 u hráze Vranovské přehrady. 
Razítko získáte v pokladně/dispečinku Lodní dopravy Vranov u hráze.
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení rodinné plavenky pro 2 dospělé a 2 děti (do 15 let) získáte zdarma originální degustační pohárek. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.lodnidopravavranov.cz

15. VRBOVEC – Koupaliště 
Největší vinařská obec Znojemské podoblasti s malebnou sklepní uličkou, žijícími vinařskými tradicemi, naučnou vinařskou stezkou vhodnou pro rodiny s dětmi a příjemným venkovním koupalištěm „na samotě u lesa“.
Razítko získáte v pokladně koupaliště. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Sleva 100 Kč na rodinné vstupné na koupaliště (2 dospělí a 2 děti do 15 let). 
Tato nabídka platí POUZE od 1. 7. do 30. 8. 2020. 
www.obec-vrbovec.cz 

16. ZNOJMO – Stará vodárna 
Vodácké centrum pod hrází Znojemské přehrady s vodáckým tábořištěm, půjčovnou vodáckého vybavení a veškerým servisem na řece Dyji, která je vhodná pro vodácké začátečníky nebo rodiny s dětmi.
Razítko získáte v kanceláři Vodáckého centra. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Sleva pro rodiny s dětmi 20% na zapůjčení plastové kánoe (typ Vydra nebo Samba) na 1 den. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
https://pujcovna.vodaci.org 

17. ZNOJMO – Hudební festival Znojmo 
V červenci se ve Znojmě i v jeho okolí snoubí mistrovská hudba se špičkovými víny. Mezinárodní festival s vlastním nastudováním světové opery, uznávaným patronem, houslistou Pavlem Šporclem i originální festivalovou kolekcí vín. 
Razítko získáte v turistickém informačním centru Znojmo na Obrokové ulici.
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Sleva 10 % při nákupu vstupenek na Hudební festival Znojmo v TIC Znojmo v Obrokové ulici. 
Tato nabídka platí POUZE od 1. 7. do 26. 7. 2020. 
www.hudbaznojmo.cz

18. ZNOJMO – Laser Game Aréna INFINITY 
Nejmodernější Laser Game Aréna a virtuální realita v ČR. Skočte si z mrakodrapu, závoďte v autech, bojujte s vesmírnými příšerami, užijte si šílenou jízdu na horské dráze...
Razítko získáte v pokladně INFINITY. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za odehrání 2x 15 min. Laser Game získáte zdarma pro skupinu zážitek ve virtuální realitě v ceně 150 Kč. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.lasergameznojmo.cz

19. ZNOJMO – Vlkova věž 
Spolek VOC Znojmo (Vína Originální Certifikace) provozuje unikátní cyklo-turistický VINObus (45 km, 20 vinařství, 14 zastávek, z toho 7 s degustací) i vinařské infocentrum ve vyhlídkové Vlkově věži v centru Znojma.
Razítko získáte v infocentru ve Vlkově věži. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za jízdenku z VINObusu získáte Ve Vlkově věži degustační vzorek vína (0,5 dcl). Nebo za útratu nad 300 Kč ve vinařském infocentru získáte volný vstup pro rodinu na vyhlídkový ochoz Vlkovy věže (2 dospělí + 2 děti do 15 let). 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.vocznojmo.cz

20. ZNOJMO – Zážitkový Znojmáček 
Vyhlídková jízda elektrobusem centrem Znojma s profesionálním průvodcem a ochutnávkou regionálních produktů. Pro děti mošty a marmelády, pro dospělé pivo a víno.
Razítko získáte u řidiče. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Sleva 10 % na jízdu pro rodiny s dětmi (denně od 16:00 hod.) anebo získáte zdarma originální skleničku na víno při zakoupení večerní jízdy pro dospělé (denně od 18:00 či 20:30 hod.). 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020.
www.znojmacek.cz 

21. ZNOJMO – Minoritský klášter 
Klášter ze 13. století, jeden z 6 objektů Jihomoravského muzea ve Znojmě, s cennými přírodovědnými, archeologickými i historickými sbírkami a odpočinkovým Lapidáriem.
Razítko získáte v pokladně muzea. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení vstupenky do Minoritského kláštera pro dospělého získáte zdarma vstup pro 2. dospělého nebo pro 2 děti do 15 let.
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.muzeumznojmo.cz

22. ZNOJMO – Znojemský městský pivovar 
V místě, kde se pivo vařilo už před 300 lety, nabízí moderní Znojemský pivovar svou rozmanitou produkci, pivovarskou zahrádku i exkurze přímo do výroby s možností ochutnávky.
Razítko získáte v podnikové prodejně. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za exkurzi do pivovaru anebo za konzumaci v pivovarské restauraci HoZpoda min. za 500 Kč získáte zdarma 0,33l lahev znojemského piva. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020.
www.pivovarznojmo.cz 

23. ZNOJMO – Kofi Kofi Obroková 
Výtečná káva všech chutí a vůní, horká i ledová, a také mléčné nápoje i chladivé letní osvěžení v pojízdné kavárně zaparkované v Obrokové ulici naproti Radniční věži a nově i u Louckého kláštera ve Znojmě.
Razítko získáte v Kofi Kofi Obroková. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení 1 nápoje získáte 2. nápoj (ten levnější) zdarma. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.facebook.com/kofikofiznojmo

24. ZNOJMO – Cyklo klub Znojmo 
Specializované informační centrum nejen pro cyklisty s půjčovnou kol, elektrokol, koloběžek, elektrokoloběžek i šlapacích kár a prodejem cyklo-doplňků, cyklo-suvenýrů i regionálních produktů.
Razítko získáte v infocentru Cyklo klubu Znojmo. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Sleva 25 % na zápůjčku elektrokola nebo 15 % na zápůjčku kola anebo 10 % na nákup vybraných cyklistických doplňků. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020. 
www.cykloklubznojmo.cz

25. ZNOJMO – Městská plovárna Louka
Historické a turistické centrum regionu s řadou pozoruhodných památek i skvěle vybavenou plovárnou. Vyhřívané bazény, vodní atrakce, řada sportovišť i večerní a noční koupání.
Razítko získáte v pokladně plovárny Louka. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Při zakoupení celodenní vstupenky pro dospělého získáte zdarma vstup pro 2. dospělého nebo pro 2 děti do 150 cm výšky. 
Tato nabídka platí od 1. 7. do 30. 9. 2020.
www.plovarnalouka-znojmo.cz 

26. ZNOJMO – Znovín, Loucký klášter 
Monumentální barokní klášter v Louce je turistickým i vinařským centrem Znovínu Znojmo s historickou expozicí, vinařským a bednářským muzeem, nevšední uměleckou galerií i prodejnou vín a regionálních produktů.
Razítko získáte v návštěvnickém centru Znovínu v Louckém klášteře. 
Vaše odměna, máte-li v kartě už 3 jiná razítka: Za prohlídku Louckého kláštera s průvodcem získáte zdarma 3 degustační vzorky vína (0,5 dcl) na závěr prohlídky. 
Tato nabídka platí POUZE od 1. 7. do 24. 9. 2020.
www.znovin.cz 


Kompletní pravidla a princip fungování odměn v Turistické kartě ZnojmoRegionu 2020 i podrobné informace o Velké ceně ZnojmoRegionu s možností vyhrát dovolenou na Znojemsku 2021 najdete ZDE.

GalerieSdílejte článek a podělte se s ostatními